חדשות הסצנהחדשות מקומיות

המחזמר צלילי המוזיקה מגיע לתיאטרון העברי

התיאטרון העברי מעלה את המחזמר "צלילי המוזיקה" בגרסה עברית ובכיכובם של עוז זהבי, רויטל זלצמן, טוביה צפיר, עדי הימבלוי ואחרים, כל הפרטים

63 שנה אחרי שהוצג בברודווי ו- 55 שנה מאז יצא לאקרנים וכבש את לב הקהל בקולנוע המחזמר "צלילי המוזיקה", עשור מאז שהופק מעל בימת האופרה הישראלית,  יעלה לראשונה בישראל מעל בימת התיאטרון העברי בבימויו של נתן דטנר ובכיכובם של רויטל זלצמן, עוז זהבי, טוביה צפיר, עדי הימלבלוי, גל פופולר ועוד עשרות שחקנים, זמרים ורקדנים ובליווי תזמורת חיה בת 13 נגנים.

מריה (רויטל זלצמן), נזירה צעירה ומלאת שמחת חיים, מתקשה לעמוד בכללי המנזר ונשלחת על ידי אם המנזר להיות אומנת לשבעת ילדיו של קפטן פון טראמפ (עוז זהבי), קצין צבא (אוסטרי) אלמן וקפדן. עד מהרה מריה הופכת את ביתם מבית של חוקים נוקשים ומשמעת ברזל לבית מלא שמחה, צחוק ו-מוזיקה. היא כובשת את לב הילדים ובהמשך את לב אביהם והשניים מחליטים להינשא. האידיליה מופרת עם כיבוש אוסטריה בידי הנאצים. המשפחה הצעירה נאלצת להתמודד באומץ עם אתגרים וסכנות בדרכה לחיים טובים יותר בשוויץ.

מוסיקה: ריצ'ארד רוג'רס  פזמונים: אוסקר האמרשטיין המחזה מאת הווארד לינדסי וראסל קרוז, מבוסס על ספרה של מריה אוגוסטה טראפ זמרי משפחת טראפ. תרגום: אלי ביז'אווי  ניהול מוסיקלי וניצוח: יוסי בן נון

משך ההצגה כשעתיים וחצי כולל הפסקה.

המחזה יעלה בראשונה במסגרת תיאטרון הצפון ביתו של התיאטרון העברי, תאריכים וכרטיסים

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: