קליפים חדשים

גאיה שאקי – אני רוצה קצת שתמות

גאיה שאקי משיקה שיר נוסף בדרכה לאלבום הנקמות הרומנטיות - "אני רוצה קצת שתמות", האזינו

אחרי שהשיקה את השיר – "כלום אצלך לא חשוב" והבא אחריו "פוליפוליפול", ממשיכה הזמרת גאיה שאקי בדרכה להשקת אלבום בכורה ומשחררת השבוע שיר חדש המלווה בקליפ – "אני רוצה קצת שתמות" אשר מילותיו ולחנו נכתבו על ידי גאיה שאקי יחד עם דנה לב ויובל מעיין שגם הפיק ועיבד מוזיקלית. השיר החדש הוא בעצם המשכו של שיר קודם שגאיה הוציאה, אמנם לא בתצורת קליפ אך השניים ממש מתממשקים – השיר הקודם "ארגז צעצועים" שסימלו הוויזואלי הוא  דוב צעצוע אותו מחבקת גאיה ומילותיו עוסקות באהוב שבגד ונעלם, שם מתייפכת בעצם גאיה על הבגידה והבריחה, בשיר הנוכחי – "אני רוצה קצת שתמות" היא בתכלס גוזרת את דינו… כאשר כעת בווידאו קליפ המלווה את השיר נותנת גאיה את היחס הנכון לדובי המגודל והפרוותי ושופכת את דמו, בעצם מפוררת את המילוי הצמרי שבחלל בטנו תוך כדי שירת הפזמון החוזר ונושא השיר – רצונה הנקמני. בעצם עד עתה כל שיריה של גאיה עסקו במשבר הרומנטי ובתחושת הנטישה והבגידה, נראה שהיא בדרך להוצאת אלבום נקמות..

כך גאיה שאקי עם יציאת השיר – "מכירים את זה שאתם מאוהבים ? אבל אהבה חזקה כזאת של פעם ראשונה ואז הבן אדם הזה פשוט שובר לכם את הלב ובדיוק ברגע הזה אנחנו רוצים שהוא ירגיש את מה שאנחנו מרגישים שיכאב לו כמו שלנו כואב. אז השיר הזה בדיוק על ההרגשה הזאת. חיכיתי כל כך שהשיר הזה יצא אז שימו אוזן…"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: