קליפים חדשים

דניאל גרנט – כשמזכירים לי

דניאל גרנט משיק את שיר הבכורה - "כשמזכירים לי (מה אני יכול להיות)"...האזינו

דניאל גרנט הוא מוזיקאי יוצר ומבצע, הוא מבקש בגיל 29, כבר לא נער, רק לפני מס' ימים חגג יום הולדת, לצאת ולהשתחרר מ"הכבלים" של הוריו המאוד מאוד מפורסמים, אביו של דניאל הוא מאמן הכדורגל הבינלאומי אברהם גרנט ואילו אימו היא אושיית התקשורת והטלוויזיה צופית גרנט (כיום רנד). הבוקר הוא משחרר את הסנונית הראשונה שלו כיוצר ומוזיקאי, בשיתוף עם בן שופן – "כשמזכירים לי (מה אני יכול להיות)". זהו השיר הראשון מתוך אלבום הבכורה שבדרך – "אני לא צריך יותר שום דבר"

במילותיו מבקש דניאל להתנער מהרבה שכבות שעטפוהו בחייו, עם פתיחה דרמטית וכאוטית משהו הוא ממשיך בקריצה לביט טראמפי ועובר להקפיץ מילים על קצה לשונו בקצב שלא היה מבייש ראפר מנוסה. המסר שלו משלב הומור לצד מציאות ורצינות ובפן המוזיקלי הוא גם מצרף את גיבור הגיטרה גבע אלון שיפגיז עם מיתרי הגיטרה החשמלית. תגבירו והטו אוזן.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: