קליפים חדשים

בורגי ורועי – אבודה

איתי בורג ורועי אביטל מתחילים לחשוף את האלבום הבא, "אבודה" הוא השיר הראשון, האזינו

הם פרצו לתודעה בעיצומה של המגיפה עם הלהיט האדיר – "אין לי עבודה" שהיטיב לבטא את רוח הזמן ההוא. עניין הוביל לעניין והנה הצמד בורגי ורועי משחררים את הסנונית הראשונה מתוך אלבומם החדש – "עכשיו", השיר – "אבודה", בהפקתו המוזיקלית של דודוש קלמס (הדג נחש), הוא שיר שמילותיו עוסקות במערכת יחסים בלתי אפשרית, על פירורי תקווה שנשארים גם אחרי שיטפון של אכזבות וכשלון. בשירם החדש מפלרטטים בורגי ורועי עם התשוקה להישאר בבועה מוגנת וההבנה שכשהמציאות קשה היא מנקבת חורים בבועה הזו וחודרת פנימה. אין באמת אפשרות להפריד את עצמינו ממה שקורה בחוץ ומהמקום המסובך בו אנחנו מנסים לנהל חיים ואהבות. הקיצר, שיר פילוסופי על החיים עצמם ובעצמם…

בורגי (איתי בורג) הוא טייס מנוסה, שלצד יצירה מוזיקלית והופעות ברחבי הארץ, מטיס מטוסי מנהלים ברחבי העולם, וכותב חלק גדול מהשירים בשמיים. רועי (רועי אביטל) הוא מוזיקאי דרום תל אביבי עם קילומטראז׳ מכובד על במות בארץ ובעולם, אנשי מוזיקת השוליים מכירים כסולן המיתולוגי של להקת .DUB LFO עד היום מלחין, מפיק, מנגן, שר, מביא סאונדים מהאנדרגראונד ומנגיש אותם לזרמים המרכזיים.

כך איתי בורג על האלבום החדש שיצא בתחילת הקיץ – "ש לנו אלבום חדש. ויש לו עטיפה מהממת שמבטאת את מה שניסינו להעביר באלבום הזה. לאלבום קוראים ״עכשיו״ והוא עתיד לצאת בתחילת הקיץ. עבדנו קשה, עבדנו הרבה שנים, כיתתנו רגליים ומפרטים ומרגיש לנו שעכשיו זה הזמן שלנו. לא ככה? כי אם לא עכשיו אז מתי?"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: