קליפים חדשים

קריסטלים – בראשלך

קריסטלים, הם מיכאל מושונוב ועומר ג׳ו נוה המשיקים שיר חדש - "בראשלך", האזינו

אחרי שהשיקו את שיר הבכורה שלהם – "סוף טוב", ממשיכים מיכאל מושונוב ועומר ג'ו נוה ומשיקים היום שיר נוסף מתוך אלבום הבכורה הצפוי של הצמד אקא קריסטלים. השיר החדש – "בראשלך" מספר על הרגע הזה שבו אנחנו כבר מבינים שמערכת היחסים עומדת להסתיים ומה לא היינו נותנים כדי לשנות את הפור, להיכנס לתוך הראש שלו/ה ולהבין מה לכל הרוחות קורה שם ואיך אפשר לתקן.

הדואו קריסטלים משלב את העולמות והניסיון המוזיקלי של כל אחד מהם, עומר שמגיע  מעולמות הרוק והאלקטרו עם עולמות הביטים והחריזה של מיכאל. ביחד הם יצרו שפה חדשה וסאונד מרתק-  DPPHH (דרים-פופ-פוסט-היפ הופ).

כך הבוקר מיכאל מושונוב עם יציאת השיר החדש – "עכשיו בחוץ -״בראשלך״, סינגל וקליפ שני ל״קריסטלים״. להיכנס לאולפן עם עומר זה לצאת למסע של דמיון ורוח. מעבר לזה שהוא מפיק, זמר ומוזיקאי על, הוא באמת קוסם! המסע הזה מוביל אותנו לאלבום הבכורה של ״קריסטלים״ השיר הזה היה אצלנו בראש ועכשיו הוא שלכם. כשהתחלנו להקליט את האלבום של ״קריסטלים״ ידענו שאנחנו יוצאים למסע ארוך טווח. ״בראשלך״ היה בראש שלנו הרבה זמן וסוף סוף הגענו לרגע הזה"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: