קליפים חדשים

ואלרי חמאתי – לילה

הזמרת והיוצרת ואלרי חמאתי משיקה שיר חדש - "לילה", האזינו

הזמרת והיוצרת ואלרי חמאתי משיקה הבוקר שיר חדש בדרך לאלבום הבכורה – "לילה", שיר אשר נכתב על ידי ואלרי יחד עם תמר אופיר, דורין דנאי ואלנתן שלום ואוריאל וינברגר שגם הלחינו בהפקה המוזיקלית של אוריאל ועדי רותם.

כך הבוקר ואלרי חמאתי עם יציאת השיר לרשתות – " 'לילה' זה שיר שמציג שתי ישויות שונות, לפעמים מנוגדות, שנמצאות באדם אחד ויוצרות מין קונפליקט בין המציאות, לחלומות ולרצונות. השיר מספר על אישה בשם לילה, הפורחת בלילה וכשכל העולם משתתק ועוצר מלכת, היא מגשימה את עצמה. השיר נפתח בהקלטה של סבתא שלי ששמה לילה והיא מסמלת עבורי את כל מהות חיי האישיים-רגשיים והחברתיים-תרבותיים. שורה מהשיר המסמלת את משמעות השיר כולו: ״אור יום הוא זה שמפריד בין כל החלומות במגירה״.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: