קליפים חדשים

רועי נויפלד – כל היום

המוזיקאי רועי נויפלד משיק שיר חדש - "כל היום", האזינו

המוזיקאי, היוצר והמפיק המוזיקלי רועי נויפלד, עושה את דרכו להשקת אלבום שירים חדש פרי עטו ממנו הוא משחרר הבוקר את הסנונית הראשונה – "כל היום" אשר נכתב על ידו והולחן יחד עם אביו שמוליק נויפלד בהפקתו המוזיקלית של גלעד שמואלי.

כך רועי עם יציאת השיר החדש לרשתות ולתחנות – "בשנתיים האחרונות עשיתי פאוזה לצורך עבודה על חומרים חדשים. הרגשתי שיש לי מה לומר, אספתי חומרים, כאשר את מילות השירים כתבתי הפעם בעצמי. השירים מדברים על נושאים שמעניינים אותי ועל חוויות החיים והזמן. "כל היום" נכתב מתוך ההרגשה הפנימית של בן אדם שרוצה לכבוש את העולם, להגיע רחוק, להשיג את כל החלומות שלו.  גם ברגעים הכי לחוצים וקשים, תמיד יהיה עוד זמן לחיבוק, לאהבה. משמעות החיים."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: