חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

הראפרית מאוקראינה Alyona Alyona חוזרת לתל אביב

שלוש שנים אחרי הביקור הקודם חוזרת הראפרית Alyona Alyona להופעה במועדון בארבי, כל הפרטים

 סנסציית ההיפ הופ מאוקראינה שבה לישראל עם ערב ביטים אוקראינים היסטרי נוסף. מופע חימום – Dima XR
המפץ הגאופוליטי בגוש הסובייטי לשעבר מנחית בשנית בתל אביב את תופעת ההיפ הופ מהמשמעותיות בעידן החדש. קצת יותר משלוש שנים מאז שנחתה במפתיע והביאה הופעה מכוננת בבארבי, אליונה אליונה הופכת להיות לשליטה הבלתי מעורערת של הפופ ולא רק ההיפ הופ הפוסט סובייטי. בשנים האחרונות היא פותחת מבערים וקוברת את הרשת בקצב אש חסר תקדים עם טראקים מפציצים, שיתופי פעולה חוצי יבשת ובהמשך מרשים וישיר לרצף העבודה מאלבום בכורה שהפך ללהיט ויראלי וההמנון בן זמננו של האוקראינים הצעירים. הדמות האייקונית האותנטית ,טכניקת החריזה המטמטמת והחזון האמנותי המסעיר של אליונה ממשיכים להתפוצץ על עוד ועוד אוזניים ועיניים נפעמות ברחבי הגלובוס.

גם אם אינכן.ם מבינים מילה באוקראינית אתן.ם מוזמנים לטריפ האוקראיני שמגיע בסוף פברואר לבארבי. על הבאתה ארצה אמונים יילו בריק ומועדון בארבי.
מחירי הכרטיסים ינועו בין 150 ל-170 ש"ח, כנסו לאיוונט ולכרטיסים

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: