קליפים חדשים

שי גבסו – לא דיברנו כבר שנתיים

שי גבסו משיק שיר חדש - "לא דיברנו כבר שנתיים", האזינו

הזמר והיוצר שי גבסו משיק את הסנונית הראשונה בדרך לאלבום חדש – "לא דיברנו כבר שנתיים" שנכתב והולחן על ידו ביחד עם מיטב קובץ׳, לי אושר ותום אלבז. השיר החדש מגיע לאחר שבמהלך השנה החולפת שקד גבסו על יצירת שורה של שירים חדשים אותם נזכה לשמוע בהמשך.

כך שי גבסו עם יציאת השיר הבוקר – "יש חברים כאלה שאתה יכול לא לדבר איתם שנתיים וישר תמשיכו מאיפה שהפסקתם. תסגרו פערים על החיים, על המצב במדינה, על הסודות הכי שמורים בלב. שחנש קוראים לזה אצלנו, שיחות נפש. החבר הזה תמיד יזכיר לך מי אתה, כי שכחת לרגע. הוא יזכיר לך שאתה יכול להיות רק מה שאתה ולא משהו אחר. ואז תנתקו ולא תדברו עוד שלוש שנים. או שתתקלו במקרה איפושהו. אבל הרגע הזה תמיד יתקיים. לקחתי את הרגע הזה ועשיתי ממנו שיר, לזכור את הרגעים הקטנים האלה, שהם הכי גדולים. הדיוק על זה נכתב השיר – לא דיברנו כבר שנתיים שכתבתי יחד עם מיטב קובץ׳, לי אושר ותום אלבז המוכשרים. ועכשיו הוא גם שלכם."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: