חדשות הסצנה

מעבדת ג'אז במכון ויצמן

במסגרת סדרת האירועים "תרבות בסלע" יתארחו הראפר סגול 59 ופנתרן הג'אז רונן שמואלי במופע משותף, מסקרן!!!

אני מניח את זה כאן, אתם.ן תסדרו לעצמכם.ן את המבחנות וחוברת הכתבה של המעבדה – מכון ויצמן למדע יוצא בתוכנית אמנותית חדשה : "תרבות בסלע" באודיטוריום מיכאל סלע. התוכנית החדשה מציעה לקהל מרחב המאפשר חוויה וחקירה, מפגש בין אנשים ורעיונות ובין יצירתיות והמצאה, דרך אירועי מוזיקה, מחול , אמנות , ספרות , תיאטרון ומדע למגוון גילאים וקהלים .

המופע הקרוב של "תרבות בסלע",  ״JAZZLAB", הוא הפקת מקור מוזיקאלית עם גרוב שיגרום לכם לרקוד בכיסא וליריקס שיפעילו את התאים האפורים.  מופע ייחודי וחד-פעמי, המשלב בין מוזיקת ההיפ הופ והג'אז.

המופע  ״JAZZLAB" בניהולה האמנותי של המוזיקאית חן לוי, הוא  הפקת מקור ייחודיות השואבת השראה מן המאמרים של חוקרי מכון ויצמן על הקשר בין זמן, תנועה ומקצב .

 על הבמה ישתפו פעולה רונן שמואלי, אחד מפסנתרני הג'אז המוערכים בישראל ו"סגול 59" (חן רותם) , ראפר , ממייסדי סצנת הראפ וההיפ הופ בישראל,  מגובים בנגנים מצמרת הדור הצעיר בג׳אז הישראלי- אייל חי סקסופוניסט ומלחין,  יואב גנור בוגר ׳רימון׳ ונגן בס ורון אבידן , מבכירי המתופפים בישראל.

רונן שמואלי וסגול 59 יבחנו את הדרכים השונות ״לשחק״ עם זמן ומרחב של צליל ומילה במופע שחלקו הראשון הולחן ונכתב מראש וחלקו השני מאולתר באופן ספונטני ובשיתוף עם הקהל.

מתי?

יום שישי 21 בינואר בשעה 21:00

היכן?

אודיטוריום מיכאל סלע, רחובות .

כרטיסים:  90 ₪

לינק לרכישה:  https://lotus.smarticket.co.il/event/811

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: