קליפים חדשים

אלעד תורג'מן – הבאת אותה

אלעד תורג'מן, דור שלישי בשושלת אמנים משיק את שיר ההלל לאימו – "הבאת אותה", האזינו.

הדי.אנ.אי מוטמע עמוק בגופו ובנשמתו, אין ספק כי נכדו של שחקן תיאטרון היידישע שפיל שמואל עצמון, בנם של השחקנים דן תורג'מן וענת עצמון, אלעד, הוסלל אל עולם התרבות והבמה. כבוגר בית הספר לאמנויות בתל אביב, בוגר התיכון לאמנויות עירוני א בתל אביב וסטנד אפיסט עולה בתל אביב הוא קורץ כעת לעבר עולם המוזיקה כזמר יוצר העומד בקדמת הבמה.

את השיר "הבאת אותה" הוא למעשה כותב ומקדיש לאימו, ענת עצמון. השיר הטבול במיטב העברית המתובלת בתבליני וסלסולי מזרח מרומזים עם ח' וע' נכונים, הוא מה שניתן להגדיר שווה הערך ל"מאמא דיאלי" של שמעון בוסקילה אם כי בקריצה מלאת הומור לצד הכבוד ויש כבוד. תורג'מן הצעיר מחזק את המשפט האלמותי של כולנו – "אין כמו אמא!".

השיר שמילותיו נכתבו בידי אלעד הולחן על ידי שותפו למופעי הסטנד אפ המוזיקליים – אלחי עמרם, בוגר מכללת ג'אסט מיוזיק בתל אביב, והופק מוזיקלית על ידי שאול עשת, קודם להשקתו בליווי וידאו קליפ ניסה אלעד את השיר על הקהל בהופעות הסטנדאפ שלו, חלק גדול מהגיגים שלו תוכלו למצוא בערוץ הטיקטוק שלו.

כשפיתגורס כתב משפט, כשתומס אדיסון הדליק נורה
כשנפתלי הרץ אימבר חיבר את התקווה, כשקדישמן צייר כבשה
כך הרגישה אימי, מותשת אחרי ניתוח קיסרי,
וכשהניחו אותי בחיקה מיד הבינה הקיסר זה אני
הבאת אותה כשהבאת אותי, את הבאת אותי כשהבאת אותה
הבאת אותה כשהבאת אותי, יא אמא שלי אח יא מאמא שלי
יצא נפץ

ואיזה תודעת שירות ותשומת לב לפרטים הקטנים, לא קרה שפתחתי את המגרה
והיו חסרים לי שם תחתונים, מדייקת במידת עשיה ותוספות לבחירתי
ולפני הסעודה אני שר לה אשת חיל מי מצאה אותי

הבאת אותה כשהבאת אותי, את הבאת אותי כשהבאת אותה
הבאת אותה כשהבאת אותי, יא אמא שלי אח יא מאמא שלי
וואלק שאפו

״נאווה כירושלים איומה כנגדלות״
כפרה עליק אנא

וזה הזמן להגיד תודה וואלק תודה ממתק תודה
תראי איך הקהל נהנה על זה שהבאת אותה כשהבאת אותי, את הבאת אותי כשהבאת אותה
הבאת אותה כשהבאת אותי, יא אמא שלי אח יא מאמא שלי
כל הכבוד ענת

כך אלעד על השיר הטרי בחשבון האינסטוש שלו – "השיר ״הבאת אותה״ עכשיו זמין בכל הפלטפורמות!!! הלכתי לקפוץ מכדור פורח מרוב התרגשות!!! השיר והקליפ נעשו בעזרת כלכך הרבה אנשים מוכשרים ואדירים. מקווה שתאהבו 🤍👑⭐️ יש לינק בביו לכל הפלטפורמות כל שיתוף פותח לי עוד חדר בלב ויש רק 4 אז תמהרו ❤️‍"

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: