חדשות הסצנהחדשות מקומיותחדשות פופחדשות רוק

פלטפורמת חיפוש ההופעות muzi בסיכום שנה

מהו הטעם של חובבי המופעים על פי נתוני פלטפורמת muzi

פלטפורמת muzi המבוססת על מידע ברשת המותאם GIS בתחום הופעות צפויות ברחבי הארץ הוקמה בעקבות התפתחותה של קהיליית פייסבוק של חובבי הופעות שביקשו לחלוק מידע אודות הופעות

האתר מאפשר למצוא בקלות ובמהירות כמעט כל הופעה מוזיקלית שמתקיימת בישראל. לדברי מקימיו בחצי שנה שותפו ב – muzi יותר מ-4,000 הופעות של 1,300 אמנים ב-415 מקומות שנמצאים ביותר מ-150 יישובים ברחבי הארץ – מקריית שמונה ועד אילת!

כעת לקראת סוף שנת 2022 מבקשים יוזמי הפלטפורמה להציג את הנתונים שנאספו ולדבריהם מציגים את המגמות בקרב הקהל שנעזר בשירותי הפלטפורמה החדשה.

כמובן שעל המפתחים להוסיף ולהעמיק את המידע אותו הם מבקשים להציג באשר בשלב זה מופיעם בו מתחמי המופעים הגדולים אולם תחום מופעי השוליים והאינדי עדיין חסרים, יש עוד עבודה רבה…העיקר הכוונה והקלות בה ניתן לעשות שימוש באתר.

15 האמנים הכי מבוקשים ב-muzi:

 1. טונה
 2. אביב גפן
 3. ברי סחרוף
 4. פול טראנק
 5. חנן בן ארי
 6. שלמה ארצי
 7. דני סנדרסון
 8. אהוד בנאי
 9. היהודים
 10. רביד פלוטניק
 11. דודו טסה
 12. תמיר גרינברג
 13. ג'ירפות
 14. עידן רייכל
 15. לולה מארש

6 המקומות שהכי חיפשתם בהם הופעות:

 1. תל אביב-יפו
 2. מצדה
 3. שוהם
 4. הרצליה
 5. ראשון לציון
 6. ירושלים

5 הפסטיבלים הכי פופולריים:

 1. פסטיבל התמר
 2. פסטיבלי הבירה
 3. פסטיבל מוזות
 4. פסטיבל צלילי בזלת
 5. פסטיבל ראשון לציון

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: