חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

האם רובי וויליאמס יגיע לתל אביב?

מדורי המוזיקה בוערים עם הודעות אודות הגעתו הצפויה של הזמר הבריטי לישראל בתחילת יוני, אז מה המצב?

אתחיל מהעובדה הבסיסית שהועברה אלי מתוך מעגל ההפקה הכי קרוב במשרד האמרגנות שהביא את רובי וויליאמס בשנת 2015 לישראל, לפני שנה הסתובבה שמועה כי רובי וויליאמס עומד לחזור לישראל, זה לא קרה אז. כעת מדברים על על הבאתו ככל הנראה הוודאית לישראל, על פי ההדלפות לכתבים למופע בפארק הירקון בתאריך 1 ביוני 2023. העובדה היא שהמעטפת נכונה, הפרטים לא מדויקים לחלוטין.

האם זה אומר כי המופע הצפוי לא יתקיים בתאריך שננקב? האם זה אומר שרעיון קיומו של פסטיבל שלם בפארק כשרובי וויליאמס הוא ההדליינר לא מדוייק? ימים יגידו ולבטח בעוד תקופה קצרה הודעה מסודרת לפרטי פרטים כולל פתיחת קמפיין שיווק ומכירת כרטיסים יצאו לאור באופן רשמי.

מכל מקום, אנשיו של רובי וויליאמס כבר הכריזו על סבב ההופעות העולמי הצפוי בשנת 2023 בטייטל "25 שנות להיטים" אשר יחל בחלקו האחרון של ינואר הקרוב ויתמקד באיטליה והולנד, ימשיך בפברואר בגרמניה ודנמרק ובמרץ יגיע עד ספרד ופורטוגל. טרם נקבעו תאריכים לחודשים אפריל ומאי 2023 אולם באמצע יוני רובי וויליאמס יחזור ויופיע בדילוגים משמעותיים בספרד, הולנד, אנגליה וארצות הסקנדינביות משם יגיע לדרום מזרח אירופה עם הופעות בקרואטיה וביוון. באוקטובר הוא כבר יחרוש את אירלנד ונובמבר ודצמבר יטוס רובי בעקבות הקיץ לחצי הכדור הדרומי לסבב הופעות באוסטרליה וניו זילנד. חלק ניכר מההופעות המתוכננות השנה יתקיימו עם אורחים…

כזכור במאי 2015 הופיע רובי וויליאמס בפארק הירקון במופע "תנו לי לבדר אותכם" כאשר נינט ובן זוגה יוסי מזרחי היו המופע הפותח, כעת נראה שאת המופע הפותח תיקח על עצמה נגה ארז שקיבלה מוויליאמס רספקט אדיר ברשתות החברתיות לאחרונה. מכל מקום זכרו כי התמונה המלאה תיחשף רק אחרי שמשרדו של מרסל אברהם יתן אור ירוק לקמפיין השיווק וקידום המכירות למופע הצפוי, בינתיים אפשר להשתעשע באוקיינוס הספקולציות.

תזכורת – הנה ענת, נערה ברת מזל "שנכנסה למיטה יחד עם רובי" מול עשרות אלפי צופים בפארק הירקון

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: