קליפים חדשים

שירה גבריאלוב – לך תחפש אותי בסיבוב

שירה גבריאלוב משיקה שיר חדש - "לך תחפש אותי בסיבוב", האזינו

הזמרת והיוצרת שירה גבריאלוב משיקה שיר חדש – "לך תחפש אותי בסיבוב" אשר נכתב, הולחן ומבוצע בפיה בהפקתו המוזיקלית של אופיר יוגב. השיר עוטה מעין מעטפת RNB החביבה על שירה. השיר החדש כמו שירים קודמים קרוב לוודאי ימצאו את עצמם נכללים באלבומה השלישי של שירה העוסקת בימים אלה בפרויקטים רבים. לאחרונה היא כתבה מוזיקה לסדרה הדוקומנטרית ״המנדט״ וגם את שיר הנושא של הסדרה אשר שודרה בכאן 11. בנוסף כתבה מוזיקה מקורית לסדרה ״תלאתה״ שעומדת לצאת בחודשים הקרובים.

כך שירה על השיר החדש – "וואלה אני גרועה בהתחלות, לא טובה במשחק הזה, מנסה לתת אותה בשיחוק למרות שזה לא תמיד עובד. אבל, אם אני בקטע… מהר מאוד אני מצפה שהשחקן שמולי יסתנכרן אליי ונרוץ באותו הקצב, כשזה לא המצב… אני מוותרת, מפוצצת הכל, מספידה את הקשר ומתקדמת. אין לי סבלנות לזה. ‏אני פחות טובה בללכת עם התלם, ‏כשכולם שוחים חזה… אני בשחייה צורנית. תמיד היה לי קשה עם מסגרות, תשאלו את המורות שלי הן כבר יאשרו. אני בנאדם מורכב והרי מה בסך הכל באדם רוצה… שיבינו אותי." היא  מוסיפה ומספרת על החיבור עם המפיק המוזיקלי אופיר יוגב – "את אופירי הכרתי בהופעה ספונטנית שאירגן אורטגה, עף לי הסכך כשראיתי אותו שר וזז !! האיש עילוי. כשהקלטתי עם אסף שנהב את ״בואי לא נריב על שטויות״ זכיתי לעבוד עם אופירי ולראות את הטרפת בעיניים שלי. וזהו, החיבור היה ברור. אהבת נצח נצחים לעולמי עד."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: