חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

סלין דיון מבטלת את הופעתה בישראל

הזמרת הקנדית מבטלת את סבב הופעותיה המתוכנן כולל ההופעות בתל אביב, כל הפרטים

לפני זמן קצר הודיע משרדו של המפיק שוקי וויס כי הזמרת הקנדית סלין דיון תבטל את הופעותיה המתוכננות בשנת- 2023, כולל את הופעתה בישראל שתוכננה לאצטדיון בלומפילד בתאריך 31 במאי 2023, בשל מצבה הבריאותי אשר אינו מאפשר לה להופיע.

סלין דיון החליטה לקבוע מחדש את ההופעות שתוכננו באירופה באביב 2023, אשר יידחו לאביב 2024, אולם מנהליה העבירו הבהרה כי היא לא תקבע מחדש את הופעתה בישראל כמו גם 7 הופעות נוספות שתוכננו לקפריסין, מלטה, יוון, רומניה, צרפת, איטליה ושוויץ.

כך סלין בהודעת הוידאו –

“It hurts me to tell you that I won't be ready to restart my tour in Europe in February,” Celine said.  “I miss seeing all of you…being on stage…performing for you. I always give 100% when I do my shows, but I can't give you that right now. For me to reach you again, I have no choice but to concentrate on my health, and I have hope that I’m on the road to recovery.”

בהודעה שיצאה מטעם משרדו של האמרגן הישראלי נמסר בין היתר – "…בנימה אישית נציין שאנחנו כמובן מאוכזבים מאד מההחלטה שלא לקבוע מחדש את הופעתה הראשונה אי פעם בישראל.  זה מאכזב במיוחד לאור השנים הרבות בהם אנחנו עמלים על הבאתה של סלין לישראל, ו3 השנים האחרונות בהם אנחנו נאבקים לקיים את המופע בתוך תסביכי הקורונה העולמיים. יחד עם זאת, נרצה לאחל בשם כל מעריציה בישראל החלמה מהירה ורפואה שלמה, ואנחנו מצפים בקוצר רוח לארח אותה פה איתנו ועם הקהל הכי טוב בעולם במהרה."

 

רוכשי כרטיסים:

לקוחות אשר בחרו לשמור את כרטיסיהם ממופעי 2020/2021, או ביצעו רכישה חדשה החל ממאי 2021 למופע שהיה אמור להתקיים ב- 31.5.23 יקבלו החזר כספי מלא תוך 90 יום.  לאור הזמן הרב שעבר ממועד רכישת הכרטיסים, ומאחר והמגבלות החוקיות מונעות ממשרד הכרטיסים לשמור את נתוני האשראי של הלקוחות, הזיכוי יבוצע באמצעות העברה בנקאית ללקוח המקורי בלבד. טופס לעדכון פרטי חשבון יישלח לרוכשים אלו באופן אוטומטי במייל, ואין צורך לפנות למוקד השירות.

לקוחות אשר ביקשו להמיר את כרטיסיהם לשוברים כחלק מהסדר הפשרה, יכולים לפנות ל- Eventim בהתאם להחלטה בהסדר הפשרה.

לקוחות אשר ביקשו לקבל החזר מיידי במסגרת הסדר הפשרה (בגובה 82% מעלות הכרטיסים), כבר זוכו בהתאם לבחירתם לחשבון הבנק, כפי שנשלח אליהם במייל ב- 17.2.22 (במידה ולא עניתם עדיין עם פרטיכם, אנא עשו זאת עכשיו).

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: