קליפים חדשים

יובל סיון – עולם מוקצן

יובל סיון משיק שיר חדש - "עולם מוקצן", האזינו

המוזיקאי והיוצר יובל סיון משיק השבוע שיר חדש – "עולם מוקצן" אשר נכתב, הולחן והופק מוזיקלית על ידו ובביצועו. השיר המונח על גבי מצע רוק מחוספס, הנו מעין חשבון נפש אישי שיובל סיון עורך עם עצמו. לכל אחד יש מה שקרוי עולם פנימי והרוב שומרים על העולם הזה לעצמם. נדירים המקרים שהעולם הפנימי הזה נחשף אל הזולת כאשר יש צורך לשתף מחשבות ורגשות.

בשיר החדש מתאר יובל סיון את התחושות האישיות שלו, התמודדות עם קונפליקטים שנפתרת בתובנה שיש לכל אחד מאיתנו אחריות אישית כלפי הדרך בה הוא בוחר ללכת והאדם היחיד שיכול לעזור לך, הוא אתה בעצמך בבחינת אם אין אני לי מי לי…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: