קליפים חדשים

אליסף בשארי – יונתי

אליסף בשארי משיק שיר חדש המתבסס על שיר השירים - "יונתי", האזינו

את אליסף בשארי אתם.ן בוודאי מכירים במיוחד מההרכב הגרובי אתני "רבע לאפריקה", אליסף הוא מולטי אינסטרומנטליסט המנגן על שלל כלי נגינה החל מעוד, גיטרה וכלי מיתר, מעבר להופעות עם אמנים שונים ופעילות במסגרת ההרכב שלו יחד עם יקיר ששון הוא עושה בימים אלו את דרכו לקראת השקת אלבום בכורה בטייטל "בית ראשון", את הסנונית הראשונה מתוכו העונה לשם "יונתי" הוא מבסס במילים על פסוק מתוך שיר השירים – "יונתי בחגווי הסלע בסתר המדרגה הראיני את מראיך השמיעיני את קולך כי קולך ערב ומראיך נאווה".

על פי אליסף השיר מבקש להפוך את החלומות שלו לכדי מציאות. אנחנו פשוט מניחים כאן את השיר ואתם תשפטו האם המציאות והשיר חד המה..

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: