חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

להקת המחווה Letz Zep מגיעה למועדון בארבי עם הצלילים של Led Zeppelin

להקת המחווה מאנגליה חוזרת בפעם השלישית לתל אביב, בואו לטרוף את הרוק והבלוז של Led Zeppelin

להקת Letz Zep היא להקה בריטית שחבריה מתמחים בביצוע חי וצבעוני ליצירות המופלאות של להקת Led Zeppelin. לחוות מופע של Letz Zep הבריטית זו החוויה הכי קרובה לדבר האמיתי, הלהקה שלא רק נשמעת בול כמו זפלין, גם ניראת כמו זפלין על הבמה, זזה כמו זפלין ותפאורת הבמה זהה להופעות האגדיות של לד זפלין בשנות השבעים.

הביצועים נאמנים למקור כמו בתקליטים המופלאים ובסיבובי ההופעות האגדיים של זפלין, זה מופע רוק/רוק כבד אנרגטי כמו שהיו ההופעות של זפלין, לא סימפוני, לא עיבודים לא מוכרים: אחד לאחד החוויה, הכי קרוב לדבר האמיתי, ללהקה שמכרה מעל 200 מיליון אלבומים בעולם ונחשבת ע"י רבים ללהקה הטובה ביותר.

כאשר רוברט פלנט ראה את הלהקה בהופעות הוא הצהיר במשפט אחד ברור ונוקב – "I WALKED IN, I SAW ME". הלהקה הופיעה גם בפסטיבלי מטאל רבים כמו "וואקן" והלהיבה עשרות אלפי אנשים.

זוהי הופעתה השלישית של הלהקה בישראל לאחר ביקור ראשון לפני כ 15 שנה וביקור שני לפני כעשור, גם היא כמו קודמותיה מתרחשת במועדון הבארבי שהיה דחוס ומלא בפעמיים הקודמות.

המופע יתקיים בתאריך 28 בפברואר 2023. מועדון בארבי תל אביב, דלתות בשעה 21:00 הופעה בשעה  22:00. כרטיסים זמינים כאן 

כך זה נראה ונשמע

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: