חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

השוונג של הפיתה מתאחדת ויוצאת להופעה

הלהקה שהכי מסמלת את שנות התשעים בתל אביב מתאחדת למופע חד פעמי, מועדון האוזן, יש כרטיסים

כמה דורות גדלו על סדרת הטלוויזיה פלורנטין בתחילת שנות התשעים של המאה שעברה? הרבה. כמה מאותם צופים זוכרים את השיר שפתח את הפרק הראשון – "אוכלת מהצד" שכתב והלחין אלדד זיו ובוצע בידי חברי להקת "השוונג של הפיתה" – הסולן ניר פרידמן, הגיטריסט נועם רוקח, הבסיסט אלעד קרן, רן שמעוני על התופים (הוחלף בידי שי ברוך בהמשך)?… ברור ששמעתם ואפילו שרתם בקול רם עד שהגיע לאחרונה העת של תנועת מי טו וסתמתם את הפה…

בקיץ האחרון חגג אלעד קרן יובל 50 להולדתו במופע שנערך במועדון בארבי וכלל איחוד מפתיע של השוונג של הפיתה, חברי ההרכב קיבלו את התיאבון וכעת הם הולכים על מופע איחוד מלא שיכלול את פרידמן בשירה, קרן בגיטרת בס, מתן כהן גרומי (בצפר, טברנק) בגיטרה ושי ברוך על התופים.

המופע יתקיים במועדון האוזן בתל אביב בתאריך 27 באוקטובר. כאן יש כרטיסים

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: