קליפים חדשים

רביב כנר ונינט טייב – נשרף העולם

רביב כנר מארח את נינט טייב בדואט - נשרף העולם, צפו

אין ספק שזו הייתה השנה של רביב כנר, אחרי השקת אלבום הבכורה עטור ההמנונים שהפכו ללהיטי ענק, סגר רביב השבוע את סיבוב הופעות הקיץ שלו, אחד הגדולים והמצליחים שנראו בשנה החולפת.

אחרי שקטף את כל התארים האפשריים בשנה שעברה, התמקד רביב בשנה הזו לעלות לבמות ערב ערב ולפגוש את הקהל העצום והמחבק שהצביע ברגליים ומילא את ההיכלים הגדולים בהופעותיו בסיבוב שכולו סולד אאוט.

לרגל סיום הסיבוב החליט רביב לשחרר את התיעוד לביצוע שלו יחד עם נינט טייב לשיר "נשרף העולם" אשר נכתב והולחן בידי קרן פלס ואבי אוחיון, כפי שבצעו אותו יחדיו במהלך המופע האחרון שלו בזאפה גני יהושע בפארק הירקון. השיר ״נשרף העולם״ הפך לאחד מההמנונים הגדולים בהופעותיו.

וכמובן שאי אפשר בלי לצרף את הגרסאות הקודמות, הן מהמופע בתחילת הקיץ במועדון בארבי בתל אביב והן מתוך מסיבת ההשקה האקוסטית לשירי האלבום מול חוף ימה של תל אביב, צפו.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: