פס קול שבועי
כולל וידאו

מרגי – Dark side of the rainbow

יהונתן מרגי משיק את האלבום הבינלאומי הראשון - Dark side of the rainbow

אחרי שכבר קיבע את מעמדו בישראל כמוזיקאי וזמר פופ מצליח ונערץ, אחרי שכבר הספיק להשיק אלבום בכורה תחת הטייטל – "יהיה" כשם שיר הנושא שכלל שישה שירים שהפכו ללהיטים, עושה מרגי את צעדיו לכיוון העולם הרחב ומשיק אלבום חדש בשפה האנגלית במתכונת EP הכולל 5 שירים מתוכם שניים כבר יצאו במהלך הקיץ כסינגלים בלוויית ווידאו קליפ וביססו את עצמם כלהיטים, בכל אופן בארץ – הראשון Sucks To Know You (FU) והשני – Lie Like This. בד בבד עם יציאת האלבום משחרר מרגי שיר נוסף מתוכו כסינגל המלווה בווידאו קליפ – Paradise‎‎.

חמשת השירים שבאלבום נכתבו על ידי מרגי כאשר לצידו שורה של כותבים ומלחינים הכוללת את ירדן "ג'ורדי" פלג, איתן פלד, יובל מעיין, איתי שמעוני, חן קורדובה, אביב ברנהוץ, אורי רוסו, נגה ארז, אל כל הלוקלז הצטרף המפיק המוסיקאלי האמריקאי מייק דין שעובד בין היתר עם כמה מהשמות היותר פופולאריים בתעשיית המוזיקה הבינלאומית כג'סטין ביבר, קניה ווסט, טראביס סקוט מדונה ועוד.

 

כך יונתן מרגי עם יציאת האלבום החדש – "אני לא ממש יכול להסביר כמה הפרויקט הזה חשוב לי.. זה מפחיד להסתכל לאחור ולחשוב כמה עברתי עם העבודה עליו..

כשהתחלתי לכתוב את שירי האלבום  הזה הייתי מאוד מבולבל וטעון רגשית, נשבר הלב אבל כעת הוקל לי . אני לא יודע אם זה היה מכוון או לא, אבל במובנים רבים כתיבת האלבום הזה הייתה הטיפול שלי. הבנתי שזה כנראה קשור להכיר את עצמי..

הרשיתי לעצמי להיות מאוד פגיע בתהליך ולהראות את הצד האפל של 3 השנים האחרונות של חיי.. הצד האפל של מה שרבים מכם הניחו שהוא קשת בענן.

עכשיו האלבום יצא ואני יכול לשמוע ולהרגיש את כל המסע הזה בתוכו.. לא יכול להיות שמח יותר לחלוק אותו איתכם.ן"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: