חדשות הסצנהחדשות מקומיות

סדרת הג'אז החדשה FORTEPIANO בהיכל התרבות

סדרת הג'אז FORTEPIANO גוללת שמונה מופעים עם מיטב האמנים והפסנתר, כל הפרטים

הנהלת היכל התרבות ת"א מציגה סדרת ג'אז ייחודית שתתקיים במועדון סלע  – פורטהפיאנו – סדרת הג׳אז השלישית במועדון ובניהולו האמנותי של אלי דג׳יברי אשר כולה מוקדשת ומקדשת את הפסנתר. הסדרה תתקיים בחל מחודש נובמבר 2-22 ועד אוגוסט 2023.

 

8 מופעים שונים, מגוונים ומרתקים:

דני גוטפריד, ענת פורט, שי מאסטרו, עומרי מור, מאיה דוניץ, יוני רכטר, סתיו אחאי וחואניטה כהן סמית׳. כל מוזיקאי עולם ומלואו, פסנתרנים ופסנתרניות מהמובילים והמוכשרים בארץ ובעולם שיגיעו לסלע כל אחד עם ההרכב והסגנון הייחודי לו.

הפסנתר שימש ומשמש מאז ומתמיד כהשראה בלתי פוסקת למנגניו ומאזיניו כאחד. מקוריות, וירטואוזיות הם מילים נרדפות למוזיקאי הג׳אז שניגנו ומנגנים על הפסנתר ואשר תמיד היו פורצי דרך בתחומם.

ערבי ג׳אז קסומים לפנינו במועדון הכי ג׳אזי בתל אביב שיודע ״להכיל״ את הפסנתר כמו שרק הוא יודע עם במה במרכז החדר והקהל שעוטף אותה והמוזיקאים מסביב ב360 מעלות.

לחצו לפרטים נוספים, מופעים, תאריכים וכרטיסים

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: