מחזות זמר בתאטרון
כולל וידאו

דור הוואי וואי וואי…

מופע הומוריסטי המלווה בשירים על חיי בני דור הוואי בקפה הקאמרי

דור ה־Y או דור המילניום הוא שם כולל לאלו אשר נולדו במהלך שנות השמונים והתשעים של המאה העשרים. הנתונים הסטטיסטיים מצביעים על כך כי רובם עוזבים את בית ההורים בגיל מאוחר, חלק ניכר מהם אף חוזר, הם נעים ממקום עבודה אחד למשנהו בפרקי זמן קצרים יחסית. אחד המאפיינים העיקריים של הדור הוא עיסוק עצמי מוגבר…

עם נתוני הבסיס הללו הגענו בליל שישי לקפה תיאטרון הקאמרי כדי לחוות שעה וחצי עם חברי קבוצת התיאטרון המעלים מזה כשנה מופע הכולל מערכונים ושירים העוסקים בעיקר ביחסים בין בני דור הוואי….

אז מה היה לנו? זה מתחיל בהמסת גבולות בין העיקרון של קהל מול שחקנים, עובר לדיאלוגים מלאי הומור אם כי מייצגים מתח בין המינים תוך התמודדות השוברת מיתוסים ישנים בתחום הדייטים, היחסים בין נשים לגברים וההיפך, ניואנסים רבים המתפרצים במהלך השיחות מציגים תמונת מראה ממשית של החיים כמות שהם אצל בני הדור הללו השונים במאה שמונים מעלות מחייהם ומיצובם של הדורות הקודמים וככל הנראה הדורות שיגיעו אחריהם. עם כל הקשיים שנחשפים ההומור הוא הקו המנחה ותחושת החופשיות והקלילות עושה את זמן הצפייה לחוויה משעשעת. יש גם מוזיקה ואפילו שירה.

המחזה שנכתב בידי לי מסיקה אוחנה וגיל כהן, הנוטלים בו חלק מרכזי, ממשיך לרוץ ברחבי הארץ, כאן רשימת התאריכים והאפשרות לרכוש כרטיסים, אל תחמיצו.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: