קליפים חדשים

נערות ריינס – חולץ פקקים

קבלו שיר חדש ללהקה של רועי פרייליך וגיא גולדשטיין לקראת אלבום חדש - "חולץ פקקים", האזינו

אחרי מופע האיחוד שהתקיים בתחילת הקיץ, חברי להקת נערות ריינס ובראשם הצמד רועי פרייליך וגיא גולדשטיין, הולכים יחדיו בדרך הידועה להוצאת אלבום חדש, עשר נים מאז שיצא לאור אלבומם האחרון. כיום מצטרפים לרועי וגיא שתי נערות ריינס צעירות וחתיכות – שלומי מנצור בגיטרות ושקד קליין על התופים, הארבעה כבר פוסעים להם ברחוב ריינס כמו שכל נערה שבוטחת בעצמה עושה..

השיר  החדש והטרי, הסנונית הראשונה מתוך האלבום המתהווה יושב במקום בטוח עם הסגנון המוזיקלי והמלודי המוכר והאהוב כמו שרועי יודע ליצור – "חולץ פקקים". כמה שאני אוהב את משחקי המילים והלשון של אדון פרייליך.

יחד עם זאת שמח אני להודיע כי בתאריך 1 בספטמבר, היום בו ילדי ישראל לא באמת יחזרו לספסל הלימודים, תתקיים בערב הופעה של הנערות באוזן בתל אביב. תגיעו.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: