חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

הזמר הצרפתי קנדג'י יגיע להופעה בהיכל מנורה

קנדג'י יופיע בהיכל מנורה בתל אביב בתאריך 21 באוגוסט, האם עומר אדם ששיתף עמו פעולה בלהיט האחרון BOMBA יתארח במופע? עומר אומר לא, המעריצים הצרפתים אומרים Oui.

הוואקנס השנתי בעיצומו, זו חגיגה לקהל הפרנקופילי שכבש את ישראל, לפני מספר ימים הכריז הזמר הצרפתי קנדג'י על קיומו של מופע בהיכל מנורה בתל אביב אליו נמכרים כרטיסים במקביל גם באתר הצרפתי  culturaccess.com  וגם באתר הכרטיסים הישראלי "לאן" . למרות שבמידע המצורף להכרזת המופע לא צויין כי עומר אדם יתארח במופע הרי שמעריציו של הזמר הצרפתי בצרפת טוענים כי אכן עומר אדם יתארח בו והשניים יבצעו כמובן את הלהיט המשותף שלהם בומבה.

ממשרד ההפקות של עומר אדם מוסרים כי הוא אינו אמור להתארח במופע.

כזכור במאי האחרון השיקו הזמר הראפר הצרפתי לטיני קנדג'י ג'יראק ג'ייסון מאילי (ובקיצור קנדג'י) והזמר הישראלי עומר אדם את השיר BOMBA שחצה מיליון וחצי צפיות ביוטיוב ועוד מיליוני השמעות בשירותי הסטרימינג. קנדג'י המקורב לקהילה היהודית ביקר בישראל במספר הזדמנויות בשנת 2014 ובשנת 2017 ואף ביצע מופעים באירועים פרטיים.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: