סיקור הופעות
כולל וידאו

בניה ברבי משיק אלבום שלישי באמפי שוני

בניה ברבי חגג עם הקהל את השקת אלבומו החדש "קרן שמש" באמפי שוני, היינו שם

יום שלישי השבוע, אמפי שוני בבנימינה, הזמר והיוצר בניה ברבי חוגג את השקת אלבום השלישי במספר "קרן שמש", באלבום 14 שירים שמתוכם 5 שירים חדשים.

בניה ברבי, בוגר ביה"ס רימון ולמרות שאת אלבומו הראשון השיק כבר בשנת 2015, הוא פרץ לתודעה הציבורית הרחבה לאחר שנטל חלק בעונה הרביעית של התכנית "The Voice ישראל" שנה לאחר מכן כ"חניך" של אברהם טל., בשנת 2019 הוציא את אלבומו השני "מישהו איתי כאן" והיום כמואר יצא לאור אלבומו השלישי "קרן שמש".

אחרי ששחרר בבוקר המופע בהפרשים של שעה האחד מהשני 4 שירים מאלבומו החדש, הגיע ברבי לאמפי שוני בבנימינה כדי להשלים את החגיגה עם אמפי מלא עד אפס מקום.

בניה ברבי באמפי שוני. צילום ליאור כתר
בניה ברבי באמפי שוני. צילום ליאור כתר
בניה ברבי באמפי שוני. צילום ליאור כתר
בניה ברבי באמפי שוני. צילום ליאור כתר

ברבי פתח את ההופעה כשהוא ניצב לבד על הבמה אוחז במיקרופון, הבמה חשוכה והאורות מאירים את דמותו כשהוא מפתיע את הקהל בשיר חדש – "מי את שתגידי לי", ההתרגשות והרחש על שירו החדש שיצא לאור והקהל אינו מכיר הורגשה באמפי. קולו הייחודי של ברבי מייד הרטיט את הלבבות והאוזניים של כולם ומייד בסיומו החל להתנגן ברקע מנגינת הפתיחה של "עכשיו הלב פתוח" וברגע שברבי חזר לבמה והחל לשיר זה היה הרגע האחרון שהקהל ישב על הכיסאות והמסיבה בשוני החלה.

ברבי המשיך במופע בלהיטים שלו מאלבומים קודמים "מנגינה קטנה" ו-"אל תשאלי", כשהחל לבצע את השיר הבא "קחי את הפחדים", שלישית כלי הנשיפה שהיו וניגנו על הבמה בשירים הקודמים, באו לידי ביטוי והקפיצו את הקהל שכבר היה על רגליו לחפלה שמחה. בניה הוריד הילוך בקצב בשירו הבא "תפסת לי מקום", אך הקהל נשאר במומנטום של אנרגיות גבוהות ונשאר על רגליו והצטרף לשירה.

ברבי נשאר ישוב על כסא בר על הבמה, כשברקע מנגן סולו של העוד, ובאותן האנרגיות הרגועות המשיך לשירו "וואלדי". באותה האווירה ביצע נריה את שירו "גומות" שיצא לאור בינואר השנה ונכלל באלבומו החדש, שתוך כדי מוצג על המסך בווידאו-ארט קטעים של הקהל בכניסתו לאמפי שוני, שם חולקו פרחים למגיעים לערב ההופעה והקהל נשאר נדהם לראות עצמו פתאום על המסך.

המופע נמשך בשיר נוסף שברבי שיחרר ביולי האחרון, על שמו קרוי האלבום החדש "קרן שמש" אותו ברבי הקדיש "לכל מי שרק מחכה לזרוח", עמו הגביר חזרה את ה-BPM והאנרגיה של המופע. אז התחילה החפלה האמיתי של המופע כשברבי ביצע ברצף את השירים "במקום הכי רחוק", "מי לא יבוא", "יא’ ג'מעה", "מה שבא בא", "שבוע טוב" ו-"דבקה", הקהל יצא מגידרו וכל השוני קפץ.

בניה ברבי באמפי שוני. צילום ליאור כתר
בניה ברבי באמפי שוני. צילום ליאור כתר

בתום החפלה, הוריד שוב את הקצב, התיישב בניה על קצה הבמה, ושר את "אור החיים" ובאותו הוויב מתחיל גם שירו "מישהו איתי כאן" כאשר קצבו של השיר רק הולך ומתגבר, כאשר בתום השיר החלה מסיבת טראנס בשוני איתה ננעלה ההופעה.

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: