כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

להקת La Femme ביטלה הגעתה לישראל

המופע של להקת La Femme אשר נקבע להיערך השבוע במועדון בארבי בוטל, הסיבה – הם חושם.

לפני שלושה חודשים התפרסמה כאן ידיעה כי להקת הפסיי פופ הצרפתית ״לה-פאם״ אמורה להגיע בהרכב מלא להופעה אחת במועדון הבארבי בתל אביב במוצאי שבת 13 באוגוסט.

המופע שנקבע בתל אביב אף הופיע ברשימת המופעים של הלהקה בעמוד הפייסבוק שלהם וכן באתר הרשמי, הם אף אפשרו רכישת כרטיסים למופע היישר מהעמודים שלהם לאתר המכירות של הבארבי.

LA FEMME סבב בינלאומי
LA FEMME סבב בינלאומי

לפני זמן קצר הודיע מנהל המועדון, שאול מזרחי כי המופע בוטל וכספם של רוכשי הכרטיסים יוחזר להם.

אל הודעה זו הוא צירף פוסט בפייסבוק – "לפני מספר דקות שחררנו הודעה על ביטול המופע של La Femme ביום 13/8/22, ביקשנו לא ליצור עימנו קשר בטלפון וכי הכסף יוחזר לרוכשים אוטומטית לכרטיס האשראי עד 14 ימי עסקים, כהרגלנו בקודש! אבל יצר הסקרנות אחזה בכם וכמות הטלפונים פה לא פוסקת ולכולם שאלה אחת – למה

ללא ספק שאלה נבונה שהרי מלחמה או מבצע עם עזה כבר אין ,וגם הקורונה פאסה … אז למה בכל זאת? כשחיים בעולם דמיוני ומדינת ישראל במלחמה מדומה ושמגדל פיזה על כל מערום הברזלים הוא יצירה ארכיטקטונית, בגלל העולם המדומיין , בחרה הלהקה לבטל את המופע לאלטר ולא לדחותו לא בא לי לחזור על עצמי על כל האשמות שהאשמתי את הלהקות הקודמות שביטלו כי זה לעוס, 

אז נסכם כיוון שיש מלחמה מדומה בראש של להקה מדומה קיבלנו ביטול וודאי, ואיתו אנחנו צריכים להתמודד ואיך אפשר לסיים בלי ברכה מי ייתן והפיתה תחליף את הבגט, (מה שכבר הולך וקורה) ובברכת השפה השנייה השולטת וצוברת תאוצה יותר ויותר מהסלמה! 

נחוש להמשיך להתאמץ ולהביא אומנים שכן מעוניינים לבוא לארץ 

שאול"

כך ליאור איינס המפיק שעומד מאחורי הרעיון להביא את ההרכב לתל אביב עם היוודע ההחלטה לביטול המופע באופן חד צדדי – "נתחיל מהסוף – לאור אירועי השבוע האחרון להקת לה-פאם שהיתה אמורה להופיע ביום שבת בבארבי ביטלו את הגעתם. זיכוי האשראי יתבצע אוטומטית תוך 14 ימי עסקים.

בנימה אישית: אין יותר נמוך מלבטל הופעה שלושה ימים לפני כשאין אף סיבה אמיתית. לא רוצה להתחיל דיונים עמוקים בנושאים פוליטים אבל מקווה שעוד יהיה תיקון כזה או אחר. מתנצל באופן אישיבפני כל מי שחיכה להופעה. אני חיכיתי לא מעט"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: