קליפים חדשים

שירלי מגלד – איתך

שירלי מגלד בשיר חדש - איתך, האזינו

הזמרת והיוצרת שירלי מגלד משיקה שיר חדש לקראת יום האהבה – "איתך" אשר נכתב בידי יוסי גיספן והולחן על ידי חן הררי בהפקה מוזיקלית של רונן לס.  שירלי מגלד שעברה תהפוכות לא קלות בחייה ממשיכה קדימה עם מבט אל האור והתקווה.

שנה לפני פרוץ המגיפה נוצר קשר בין טוני פיין, אחד הצלמים והכתבים שלנו לבין שירלי אשר זיהה את הפוטנציאל הגלום בה ובעקבות קשריו בהיון השדרן המיתולוגי ברדיו הישראלי חיבר אותה עם סטיב גרינברג, סמנכ"ל סוני דאז. כך אמר טוני על שירלי – "הגדולה שלה היא ההבנה שעלתה על הרכבת מאוחר, וייחודה הוא ברצון שלה להשיג את מבוקשה בכוחות עצמה ובהתמדה רבה".

אז אכן אנחנו ממשיכים ללוות את שירלי בהצלחות החדשות. השיר החדש כל כולו שמחה ותשוקה, הוא עוסק בגעגוע לאהוב.. מגיע אלינו בול לקראת יום האהבה. האזינו.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: