קליפים חדשים

מיקה משה – את לא אמיתית

מיקה משה משיקה שיר חדש - את לא אמיתית, האזינו

מיקה משה, בוגרת תכנית הריאליטי המוזיקלית "בית הספר למוזיקה, כבר בת 15. אחרי שהשיקה את השיר  "רעידת אדמה" ואת השיר – "מה אתה מבקש", אחרי הדואט עם מירי מסיקה בשיר -"יש לך אותך", היא עושה את צעדיה לקראת אלבום בכורה. היום היא משיקה שיר חדש – "את לא אמיתית" אשר מילותיו נכתבו בידי הודיה חיוט, ענבל פרמן, מיקה משה בעצמה, שחר בר ניצן  ומאי ספדיה האחראית גם על הלחן וגם על ההפקה המוזיקלית.  זו הפעם הראשונה שמיקה נוטלת חלק בכתיבת המילים.

בשיר החדש עוסקת מיקה בדמות המבקשת ללכוד את תשומת ליבם של הבחורים בעודה דוחקת הצידה את הבעיות האישיות ומציגה תדמית מושכת וזוהרת.

כך מיקה משה הבוקר עם יציאת השיר – "אתם מכירים את המישהי המושלמת הזאת? זאת שתמיד נראית טוב, מלאת חיים וכל הבנים מסביבה? זאת שהכל הולך לה בקלות והכל מצליח לה? חושבים שזה אמיתי? אושר בחיים שלנו המתבגרים, הוא המקום הפנימי הזה שמנצח את ההשוואה אל המישהי "המושלמת" הזאת… היא מציאותית כל-כך לכל אחד ואחת מאתנו, שלכולנו יש סיפור על אותה מושלמת… מה שעוד הבנתי, זה שגם היא לא מרגישה מושלמת תמיד ושגם אנחנו איפשהו מגלמים את אותה מושלמת עבור אנשים אחרים מבלי שאנחנו בכלל יודעים! אני שרה את השיר הזה לעצמי ולכל הבנות (וגם הבנים) שלא תמיד מרגישים מושלמים… כי אין באמת מושלם. את "את לא אמיתית" יצרתי ביחד עם חבורה של מוכשרות – שיר שאני גאה בו וממש מקווה שתאהבו ❤️"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

2 תגובות

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: