סיקור הופעות
כולל וידאו

המופע של ליאל מליניאק

הזמרת ליאל מליניאק חוגגת את יציאתו של שיר חדש לקראת אלבום הבכורה, תיאטרון תמונע, היינו שם

יום שלישי, תיאטרון תמונע בתל אביב, 21:45 , רבע שעה לפני תחילת המופע והמקום מלא עד אפס מקום בקהל  חברים אוהדים, משפחה ועוד עוטפים את ליאל מליניאק. בקושי הצלחנו למצוא מקום ישיבה לפני תחילת המופע.

השעה 22:00 התיאטרון מחשיך ולבמה עולים אמה אל-שיר ונגן הגיטרה המלווה אותה שהוא בעצם בעלה, איילון מלחי, למופע הפותח, אלה שרה שלושה שירים ופריטתו של בעלה איילון  על הגיטרה הייתה פשוט קסומה ושליטתו על הגיטרה הקלאסית פשוט מדהימה!

הצמד ירד מהבמה ועל הקלידים תפס את מקומו תום גולדשטיין שהחל לנגן ולחמם את מופעה של ליאל מליניאק, אליו הצטרפו בהדרגה שאר חברי ההרכב, שביט דרמר על הגיטרות, ברק וצלר על הבס ורועי בנין על התופים, הנגנים הרימו את הקהל לקראת כניסתה של ליאל מליניאק שעלתה לבמה לבושה בשמלה שחורה מנצנצת, מדהימה ביופי ובחן שלה והחלה לשיר את "נשימה", כבר בשיר הראשון שעלתה לשיר, ניכר היה שרובו של הקהל מכיר את המילים ושר יחד עם ליאל את מילות השיר. ליאל מליניאק המשיכה מייד לשיר "גשם" שבסיומו עצרה לרגע קט להודות לקהל שהגיע ולספר עד כמה שהיא מתרגשת.

ליאל המשיכה בעוד מספר שירים מאלבומה הראשון – "לילות לבד" שעל שמו קרוי האלבום, "ילדים כאלה" ואת שירה החדש "ככה זה", ליאל מגדירה את הסגנון שלה כ- "פופ ישראלי עם נגיעות ים תיכוניות" שלא הייתי מוצא הגדרה מדויקת יותר למוזיקת הפופ עם נגיעות מזרחיות שהתנגנה אמש בתמונע. ליאל עצרה לרגע והזמינה לבמה את הראפר רון כהן לביצוע של "ללכת לנצח" שהקפיץ את כל הקהל על הרגליים. רון יורד מהבמה וליאל ממשיכה לשירה המפורסם "גיבור בדיעבד" ו-"שחקן שלי", אז עצרה שוב ליאל לרגע והזמינה הפעם את הראפר דניאל גינזבורג לביצוע מרגש של השיר "תן לה אור". רון יורד מהבמה וליאל מליניאק וההרכב הנגנים ממשיכים לשיר "מאמי" שבסיומו מציגה ליאל את חברי ההרכב לקהל ורומזת שההופעה מתקרבת לקיצה.

לקראת סוף המופע ביצעה ליאל מליניאק בסולו עם שביט דרמר שפרט על הגיטרה ביצוע מושלם לשיר "ניצחת איתי הכל", כאן גם המקום לציין את שביט שכמעט בכל שיר ביצע סולו מדהים על הגיטרה, הגענו לסוף ההופעה וליאל שיתפה את הקהל במותה של אימה דבי לפני כעשור ועל התהום שנפערה בחייה ובחיי אחיה שישב בקהל ולו היא הקדישה את שירה האחרון של המופע "כל אחד במלחמה שלו". נראה שליאל מליניאק ניצחה במלחמה שלה באותה תהום שנפערה בחייה, כשהיא הקדישה את כל כולה ליצירה ולמוזיקה.

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: