חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

לא גנבים גדולים, פחדנים קטנים

להקת Big Thief ביטלה מופע מתוכנן במועדון בארבי בעקבות איומי תנועת ה - BDS

כזכור להקת Big Thief בה חבר מקס אולארצ'יק הייתה אמורה לקיים צמד הופעות במועדון בארבי בחודש יולי הקרוב.

מדובר בהופעות שהוזזו כבר מהתאריך המקורי בעקבות "חגיגות הקורונה". היום מתברר כי הלהקה לא מעוניינת להגיע לישראל בעקבות לחץ של פעילי תנועת ה- BDS.

מכיוון שבלהקה חבר מקס אולארצ'יק, בנו של אלון אולארצ'יק הדבר נראה תמוה ביותר, יהודי מפחד מלחץ של כמה מנופפי דגלים עוטי כפיות? מסתבר שזו המציאות וחברי הלהקה לא מוכנים להתעמת עם המציאות כמו מוזיקאים בינלאומיים עם עמוד שדרה שלא סופרים את ההזויים מתנועת ה – BDS…

המופע הקודם של הלהקה במועדון בארבי התקיים בשנת 2017. היינו שם.

במועדון בארבי לא אהבו בלשון המעטה את הנסיגה הזו מהבוקינג והודיעו באמצעות עמוד הפייסבוק הרשמי של המועדון לפני שעות קלות כך – "שימו לב ! ביג טיפ ביטלו הופעתם בארץ !!! לא התקשרנו לא ביקשנו לא היה מפיק שיצר קשר וקנה את ההופעה זה בא מהם בקשה להופיע בישראל וזה אחרי ביטול בעקבות הקורונה. ה-bds איתנו כבר 20 שנה הוא לא השתנה מאז הפעם האחרונה שהם היו בארץ. אתם כהרכב השתניתם, גדלתם הפכתם שם דבר  מועמדים לגראמי מומלצי פורטלים נחשבים בסצינת המוזיקה העולמית מן הסתם יש לכם יותר מה להפסיד!!! החרמות ההפחדות הנאצות באינסטגרם פשוט גרמו לכם להתקפל/לפחד כמה מפגינים בתשלום מחוץ לאולם באירופה גרמו למנהלים שלכם פיק ברכיים "והפיתרון" בוא נדלג על ישראל בוא נוותר על הקהל שלנו שם הוא פחות חשוב. לא מבקש שתשכבו על הגדר בשבילנו או שתלחמו את המלחמות שלנו דבר פשוט קטן ולגיטמי אני *דורש* חאלס עם הצביעות!!! ויש הרבה! העולם רחוק מלהיות מושלם ובתוך כך ישראל העוולות קיימות מאות שנים ונאבי או תמים האדם שיחשוב שהכל יפתר עקב איומים הפחדות או חרמות בעצם הביטול שלכם רק גרמתם לי צער עליכם חבורת מוזיקאים עלובים ללא עמוד שידרה שמפחדת מהצל של עצמה. כפי הנראה לא תכנסו לדפי ההסטוריה כאומנים משפעים בעלי אג'נדה כפי שהיו אומני העבר.תהיו עוד להקה שבאה וחולפת מן העולם כמו כולם. מאחל לכם את כל הרע שבעולם בדיוק כפי שעשיתם לקהל המעריצים שלכם בארץ ומקווה שכשם שעליתם ככה תרדו ותהפכו להיות עוד אפיזודה חולפת. אני למדתי שאין לי שום דבר למעט משפחתי ארצי ועמי ואף בן זונה לא ישבור את זה נסיים בברכת עם ישראל חי חזק ושום רופס לא ישבור אותו .ולכם ציבור קהל יקר תמצאו הרכבים לאהוב שיודעים לכבד ולהעריך את האדם ולא לבוז לו כשם שעשו ההרכב ביג טיפ!  ביטולים יתבצעו אוטומטית בתוך 14 יום לכרטיס האשראי שלכם"

בארבי הודעה
בארבי הודעה

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: