קליפים חדשים

ארז לב ארי – יחידתי

ארז לב ארי משיק שיר חדש - "יחידתי", האזינו

המוזיקאי והיוצר ארז לב ארי, חותם שנה תמימה אותה הקדיש לכתיבת חומרים חדשים ומשיק הבוקר את השיר "יחידתי". השיר נכתב והולחן במשותף עם המוזיקאי שחם אוחנה המלווה את ארז במסגרת ההרכב המוזיקלי. בשיר החדש מבקש המספר להדק את הקשר הזוגי למרות היותו עסוק בלבטים והתגוששות עצמית עם עולמו הפנימי. ארז ושחם עושים זאת בשפה רהוטה ומדויקת. את השיר מלווה קליפ עליו אחראי פטריק סבג, שותפו האמנותי היצירתי האולטימטיבי של לב ארי.

כך ארז לב ארי עם יציאת השיר החדש –  "אני שמח מאד להציג לכם שיר נוסף מתוך אלבום חדש שמתגבש בימים אלה  והפעם שיתוף פעולה פורה עם שחם אוחנה שהחיבור ביננו המשיך גם מחוץ לבמה והוביל ליצירת שירים נוספים." יחידתי" הוא שיר על אהבה, על יחסים, על אנשים ועל המורכבות של הכל יחד. כמו החיים עצמם "

את ארז לב ארי ניתן לראות ולשמוע בהופעות הקרובות: 12.6 ג'יימס ב"ש | 16.6 באבי בר הוד השרון | 23.6 טרמינל 4 ת"א | 26.6 ג'יימס רחובות.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: