פס קול שבועי
כולל וידאו

עידן יניב – כמה לילות

עידן יניב עם אלבום שירים חדש - כמה לילות

עברו שש שנים מאז שעידן יניב השיק את אלבום השירים המלא "בדרך לעצמי", השבוע הוא משיק את אלבום האולפן השישי שלו – "כמה לילות" המאגד תריסר שירים חדשים (ועוד שתי גרסאות אקוסטיות לשניים מהם) אשר נכתבו והולחנו במהלך השנים החולפות בידי שלל יוצרים מהטובים שבזרם המוזיקלי הימתיכוני המקומי – אבי אוחיון, רותם כהן, אופיר כהן, דור דניאל, לירון עמרם, עדי רותם, אלון פרץ, מורן דוד, אביה שושני ועוד. שירי האלבום נוסכים במאזין תחושה של שירים המשמרים את הצליל הישן והטוב של הסצנה הימתיכונית מבלי ליפול למקומות עם מכשולים, האלבום פשוט נעים לאוזן, לא צריך יותר מכך.

את יציאת האלבום מלווה קליפ לשיר "אוהב בך את הכל" אשר נכתב והולחן במשותף בידי אלון פרץ, הדס כהן ועידן יניב עצמו. באופן אישי אהבתי את השיר "אש קטנה" שנכתב במשותף בידי לירון עמרם, עידן יניב ועידן רותם שגם הפיק מוזיקלית.

את השקת האלבום יחגוג עידן יניב בהופעה חגיגית שתתקיים בתאריך 28.6 במועדון זאפה בהרצליה, כרטיסים זמיניםכאן

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: