קליפים חדשים

יעל דקלבאום .Feat מירה עילבוני – Hayati

יעל דקלבאום עם שיר חדש בדרך לאלבום הבא - Hayati, האזינו

הזמרת והיוצרת יעל דקלבאום משיקה שיר חדש בדרך לאלבום חדש – Hayati. השיר אשר נכתב, הולחן ומבוצע בידי יעל דקלבאום המארחת את הזמרת הערביה מירה עילבוני הופק בידי רונן סאבו ואדם בן אמיתי. החיבור בין שתי הזמרות קיים כבר שנים רבות, השתיים הופיעו יחדיו בארץ ומעבר לים, גם במסגרת "אנסמבל האמהות" ובאירועי "נשים עושות שלום". בשיר החדש מבקשת יעל דקלבאום לקרא להבנה ושלום בין העמים.

כך יעל עם השקת השיר החדש – "היום אני עושה מעשה של אהבה ומשחררת את "Hayati", עם קליפ שצולם לאורך חומת בית לחם. זה ברור לי כשמש שהיצירה הזאת צריכה לצאת לאור. אני מרגישה זכות גדולה לחזק את הקול שרואה את הצד השני, ועושה מקום להתאבל על כך שהמציאות היא כפי שהיא כעת. וביחד עם זאת אני מחזיקה בתוכי את האמונה שהדברים יכולים להשתנות בכוח האהבה והריפוי. עם מירה עילבוני אני משתפת פעולה כבר הרבה שנים, ואני מעריכה ומוקירה את החברות בינינו. ביצירת הקליפ הזה פגשתי את רזאן, שהיא אישה מדהימה ואירחה אותנו ברוחב לב. שמעתי סיפורים אמיתיים מאנשים אמיתיים, ובכיתי מאוד. מה עוד אוסיף, מברכת אותנו שימסו בנו חומות הפחד, ונלמד לחיות בשלום אמיתי אני מרגישה שבתוך עצמי, כבר נמסה עוד חומה. מזמינה אותנו להמיס ביחד עוד חומות בהופעה הקרובה ב11/6 בגגרין תל אביב. לקח לי שלוש שנים לעכל את המסע המטורף שעברתי עם הנשים, ועכשיו אני מרגישה שאני מוכנה סופסוף לספר את הסיפור מתוך מקום מחובר וגם יותר קרוב ואמיתי. עם קרן טפרברג, מעיין ליניק, אלי אור וניצן אלון איתי על הבמה, נצא יחד למסע אל תוך האלבום החדש ובעיקר ניפגש שוב במרחב שמאפשר למוזיקה לקחת אותנו גבוה למעלה וגם עמוק פנימה ולהיזכר במהות של כל מה שיקר בחיים האלו."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: