כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

שמואל – תעצרו את העולם

הזמר והיוצר האמוני שמואל משיק את השיר - תעצרו את העולם, האזינו

שמואל פרדניק או בקיצור שמואל, הוא מוזיקאי צעיר המגיע ממשפחה שרוב חבריה הם מוזיקאים ומוזיקאיות, הוא בן 25 ועושה כעת את צעדיו לקראת אבום בכורה כזמר יוצר. "תעצרו את העולם" הנו הסנונית הראשונה מתוך האלבום, שיר שנכתב, הולחן, הופק ומבוצע על ידו כולל נגינה במגוון כלים – צ'לו, תופים, פסנתר וגיטרה. השיר עוסק בחיפוש אחר מישהו ומשהו לסמוך עליהם, להירגע באמצעותם ולשאוב ביטחון ואמונה.

כך שמואל עם יציאת השיר – "יקרים, שמח ומתרגש לשתף אתכם בשיר ובקליפ חדשים שיוצאים היום אל אוויר העולם ממני אליכם אחרי תהליך ארוך אני יוצא לדרך חדשה. עם שירים חדשים, צוות חדש, והמון מחשבה ותפילות. ואין שיר יותר מתאים לפתוח איתו את הדרך הזו מ'תעצרו את העולם' – תפילה למצוא נהג טוב, שידע להוליך אותי את כל הדרך, מהמקום בו אני עומד ועד לחוף המבטחים שאנחנו מחכים לו כבר כל כך הרבה זמן… מתרגש מאוד להשמיע לכם אותו, ואת כל השירים שעוד מחכים לצאת אליכם כשיגיע הזמן, בשבילי זו התחלה של מסע מופלא. תצאו איתי לדרך? מי יודע לאן נגיע… – תעצרו את העולם נכתב מתוך תחושה אישית של צמא עמוק למנהיג שיודע מה אני צריך באמת, בגוף, בנפש ובנשמה. השיר הוא פנייה לחיפוש אחר אותו מנהיג והרצון שלי להגיע לחוף מבטחים שאני מאמין שנמצא במרחק נגיעה."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d