חדשות הסצנהחדשות מקומיות

מירי מסיקה שרה אלתרמן

מירי מסיקה עם שיריהם של נתן אלתרמן ובתו תרצה אתר, מופע

במסגרת אירועי פסטיבל הספרים שיערך בראשון לציון יתקיים מופע של מירי מסיקה בליווי תזמורת הג׳אז – האורקסטרה עם השירים של נתן אלתרמן ותרצה אתר.

החיבור הראשון של מירי מסיקה מעל הבמה לאלתרמן קרם עור וגידים עת השתתפה במחזה "עוד חוזר הניגון" במסגרת התיאטרון הלאומי הבימה עם שיריו של אלתרמן. חיבור זה הוביל להפקת ערב  המוקדש בפי מירי מסיקה לשירי המשורר ובתו.

בתאריך 21 ביוני בהיכל התרבות ע"ש מאיר ניצן בראשון לציון יתקיים המופע ובו יבוצעו קלאסיקות ישראליות ביניהן – שיר ערש, פגישה לאין קץ, תוצרת הארץ, בלדה לאישה,  בגלל הלילה, אהבתיה, שיר משמר ועוד ועוד…

לחצו לרכישת כרטיסים

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: