קליפים חדשים

אביגיל קובארי – ארבעה כדורים

אביגיל קובארי בשיר החושף עומק רגשות בעקבות הפלה - "ארבעה כדורים", האזינו

אביגיל קובארי משיקה שיר חדש מתוך האלבום החמישי ׳זהב אדום׳ האמור לצאת בקרוב – "ארבעה כדורים" שאת מילותיו ולחנו היא כתבה בהפקתו המוזיקלית של זיו זק.

השיר עוסק באירוע טראומתי – הפלה שעברה אביגיל, בעקבות הריון שלא התפתח כראוי. בשיר הנשמע רך ומלטף בצד המלודי, היא למעשה מכנסת ומצמצמת שורת חוויות קשות החל מהימים המתוחים לצד אמה: הבדיקה המאכזבת, היחס המנוכר מצד אנשי הרפואה וההמתנה לתהליך הכואב- לקיחת ארבעת הכדורים המזרזים הפלה. השיר מלווה בקליפ אשר בויים על ידי אהוד איתן, ובו ארבע רקדניות מצטרפות לאביגיל, ומספרות את המילים והתחושות בתנועה.

כך אביגייל עם יציאת השיר – "כמעט תפסתי רגליים קרות לפני שהוצאתי את השיר הזה. ׳ארבעה כדורים׳ מדבר על החוויה הכי מטלטלת שעברתי, ושיר כזה, עוד לא היה לי. אתן לו לדבר בעד עצמו, רק אומר: למרות השעות החשוכות של הכאב הפרטי שעברתי, עדיין הרגשתי, ממש בגוף, דורות של נשים מאחוריי מצדדיי ומלפניי להיאחז בהן. וזו היתה נחמה כבירה. הכי לבד, עם כל הנשים בעולם. הלוואי שהשיר יעשה לכןם טוב ❤️"

אביגיל קובארי תשיק את האלבום ׳זהב אדום׳ במופע שיתקיים בתאריך 12 ליולי במועדון בארבי בתל אביב ותארח את חמי רודנר.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: