כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

עדן בן זקן – WTF

עדן בן זקן משיקה את שיר הנושא של אלבומה החדש העתיד לצאת הקיץ - WTF, האזינו

עדן בן זקן פותחת את השבוע עם שיר חדש, שיר הנושא לאלבומה העומד לצאת במהלך הקיץ – WTF. השיר אשר נכתב והולחן על ידה יחד עם רון ביטון וסתיו בגר שגם הפיקו מוזיקלית הוא המשך ישיר ללהיטה הקודם מלפני שנה בדיוק – "מועבט". נעימת דאנס מלאת ביט המביאה בסגנונה של עדן טקסט חצוף, מלא בביטחון עצמי שלא דופק חשבון, כשהיא משתפת את הצופים בהתרחשויות מעל מסלול אופנה עליו מצויות דמויות שונות ומגוונת הצועדות כמו גברים, נשים, דראגיסטים, רקדניות מסצינת הווגינג, טרנסג'דרס ועוד.

מדובר בשיר המבקש עם הרבה חוצפה ותעוזה לתפוס את הנישה הבטוחה של להיט קיץ המיועד לרחבות הריקודים. יש לי תחושה שהוא יכבוש אותן.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: