קליפים חדשים

אדיר גץ – בן 20 וקצת

אדיר גץ עם מילותיו של החייל בראל חדריה שמואלי ז"ל, האזינו

בסימן התייחדות עם ישראל עם זכרון הבנים שנפלו במערכות, הזמר והיוצר אדיר גץ מבצע את השיר "בן 20 וקצת" שאת מילותיו כתב  החייל בראל חדריה ז"ל. את המילים המצמררות לשיר כתב בראל ז"ל בפתקים של הסמארטפון שלו למקרה ואלו יהיו מילותיו האחרונות למשפחתו ולקרוביו. אדיר הלחין ומבצע.

החיבור של אדיר גץ לבראל חדריה שמואלי ז"ל נוצר כשהמפקד של בראל ז"ל שלח לאדיר סרטון שבו בראל ז"ל שר שיר של אדיר ("בדיוק כמו שהיא") יום לאחר התקרית הנוראית בה בראל נהרג. אדיר הגיע לשבעה על מנת לנחם את המשפחה ואף הקדיש להם  את אחד משיריו שבראל מאוד אהב.

כך משפחתו של בראל על החיבור המיוחד  – "נרגשים מאוד שהזמר שבראל כל כך אהב הלחין ושר את מילות הפרידה שלו."

וכך אדיר על החיבור וההקדשה המיוחדת – "כשהמפקד של בראל ז"ל שלח לי את הסרטון שלו שר שיר שלי, התפללתי חזק לשיר את זה עם בראל ביחד. מה שלצערי העמוק לא קרה. הייתה לי את הזכות העצומה להלחין ולשיר את המילים האחרונות של הנשמה המיוחדת הזו. שולח חיבוק חזק למשפחתו, יוסף וניצה, הילה אודי ואגם. נזכור אותך תמיד בראל."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: