קליפים חדשים

עידן עמדי – בייבי, השיר הבא מוקדש לך

עידן עמדי משיק שיר חדש לזכרו של רס"ן אופק אהרוני ז"ל - "בייבי, השיר הבא מוקדש לך", האזינו

הזמר והיוצר עידן עמדי משיק הבוקר שיר חדש – "בייבי, השיר הבא מוקדש לך" אשר נכתב והולחן על ידו בהפקה משותפת עם ליעד גרושקא. השיר ומילותיו מוקדשים לזכרו של רס"ן אופק אהרון ז"ל, מ"פ ביחידת אגוז אשר נהרג בתאונת הירי בחודש ינואר האחרון, יחד עם חברו ליחידה רס"ן איתמר אלחרר ז"ל.

אופק היה מאורס לבתיה והשניים היו עתידים להינשא הקיץ. את השיר כתב עמדי אחרי שנפגש מספר פעמים עם בתיה והיה שותף לסיפורים ולזיכרונות שלה מבן זוגה האהוב. שמו של השיר נלקח מתןך משפט הסיום בו בחרה לסיים בתיה את ההספד בהלוויתו של אופק, והוא יוצא כעת, מקדים את יום הזיכרון תשפ"ב, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל הראשון בו משפחתו וחבריו של אופק יתייחדו עם זכרו.

השיר מלווה בווידאו קליפ בו משתתפים מלבד עמדי עצמו, גם בתיה ארוסתו של אופק ז"ל ולוחמים מיחידת אגוז שהיו פקודיו של אופק. את הקליפ ביים מתן זמיר.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: