כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

בשל פיגועי הטרור חן אהרוני דחה את הופעתו

הזמר חן אהרוני שהשיק השבוע אלבום חדש ואמור היה לחגוג את יציאתו במופע חגיגי במועדון גריי דחה את המופע.

הכל היה כבר סגור, אלבומו החדש של הזמר והיוצר חן אהרוני כבר יצא – "אני בחוץ". תאריך למופע ההשקה כבר נקבע בסניף החדש של רשת מועדוני גריי בתל אביב, אולם הבוקר פרסם חן אהרוני הודעה בעמוד האינסטגרם הרשמי שלו כי הוא מחליט לדחות את המופע בשל מצב הרוח הכללי.

כך חן בפוסט – "היי אהובים ואהובות שלי, בדיוק עכשיו הייתי אמור להיות בחזרה האחרונה לפני המופע של מוצ"ש. מאוד חיכיתי להשיק את האלבום הזה שעבדתי עליו הרבה זמן, לשיר אותו לקהל ולחגוג את השחרור הזה שכ״כ חיכיתי לו..

אבל עם מה שקורה במדינה בימים האחרונים פשוט לא מרגיש נכון לחגוג. בפנים אני לא מסוגל להרגיש שמח כשהלב נקרע על אנשים שאיבדו את חייהם, משפחות שאיבדו את יקיריהם ושאנשים לא מרגישים בטוח להסתובב ברחובות..

לכן הצוות שלי ואני החלטנו לדחות את הופעת ההשקה לאלבום למועד אחר. *כמובן שכל הכרטיסים שרכשתם יהיו תקפים לתאריך החדש שנפרסם בקרוב* 

חשוב לי להבהיר, אני לא בעד להיכנע לפחד! להפך! אסור לתת למחבלים להעכיר על החיים שלנו פה. זו המדינה שלנו ואין לנו ארץ אחרת. אבל מודה שקשה לי ומרגיש שזה לא הזמן לחגיגות אלא לעיבוד התחושות…ונקיטת פעולות! 11 בני אדם נרצחו השבוע – זה משהו שאי אפשר ואסור לעצום עיניים לגביו ולהמשיך כרגיל. זה יותר מידי קשה.

יהיה זכרם ברוך 💔"

https://www.instagram.com/p/CbwzUJiMRuz/?utm_medium=share_sheet

חן אהרוני הוא זמר, מוזיקאי ומנחה טלוויזיה ישראלי. התפרסם בשנת 2007 בשל השתתפותו בתוכנית הריאליטי "כוכב נולד" בעונתה החמישית. בשנת 2010 השיק את אלבום הבכורה הנושא את שמו, בשנת 2012 השיק את האלבום "נוסע רחוק". בשנת 2017 הצטרף לתכנית הריאליטי "הכוכב הבא לאירוויזיון" בניסיון שני להגיע אל האירוויזיון והעפיל לפרק הגמר שהתקיים בפברואר 2018 לצד נטע ברזילי, ריקי בן ארי ויהונתן מרגי, וסיים במקום הרביעי.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d