קליפים חדשים

רביב כנר – נשרף העולם

רביב כנר בשיר חדש - "נשרף העולם", האזינו

הזמר רביב כנר משתף פעולה פעם נוספת עם קרן פלס, אבי אוחיון ומתן דרור שיצרו איתו יחד את הלהיטים "רסיסים", "רוצה שלום", "נשלים את הכל" בשיר חדש – המבקש להביא דוח שיח בינו לבינה אולם בקול אחד וברור השט על גבי מלודיה מהזן שכבר הספקנו לאהוב בשיריו הקודמים, מה שקרוי שמירה על קו מוזיקלי. הנרטיב מבקש לגעת ברגע קטן של התאהבות המתנתקת מכל הסובב ולמרות הכל. רומנטיקה מוזיקלית שפוגעת בבלוטות הרגש.

כך רביב עם השקת השיר – ""נשרף העולם" – מתרגש לשתף אתכם בשיר החדש מתוך אלבום הבכורה שלי.. חזרתי למקורות שלי ביחד עם שלישית המוכשרים אבי אוחיון, קרן פלס ומתן דרור 🙏 תודה מיוחדת לעומר פרלמן ואביה מלכה השחקנים המוכשרים שבקליפ."

רביב כנר יופיע בתאריך 30 באפריל במועדון בארבי בתל אביב, כרטיסים כאן. כמו כן נותרו כרטיסים בודדים למופע הבכורה ב 17/4/22 באמפי מיני ישראל.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: