קליפים חדשים

קובי מרימי – שתי דקות

קובי מרימי משיק שיר חדש - "שתי דקות", האזינו

רק לפני שלוש שנים נכנס קובי מרימי לחיינו דרך האירוויזיון ומאז הוא חלק בלתי נפרד מהמיינסטרים הישראלי. בימים אלה שוקד קובי מרימי על שירים לאלבום הבכורה. כעת אחרי שחשף בקיץ האחרון את השיר "יוצא מזה" הוא משיק  שיר "שתי דקות" אשר נכתב והולחן על ידו בהפקתם המוזיקלית של  גל ג'ו כהן ואיל ישי. מדובר בבלדה מינימליסטית המצליחה לגעת ברגש.

כך קובי על השיר החדש – "שתי דקות אחרי חצות הזמן הזה מוכר, כל הפחדים עולים ולא נותנים לי לנשום" את השיר כתבתי לפני כמה חודשים אחרי ניתוח שעברתי בעמוד השדרה. הוא מדבר על כל אותן תחושות וחרדות שעלו אז ועדיין בשעות האלה של היום, כשאני נמצא לבד עם עצמי. השיר הזה בשבילי הוא חלק מתהליך שאני עובר כדי לשחרר מעליי את כל הפחדים והמחשבות השליליות שמפריעות לי לחיות וליצור כמו שבאמת הייתי רוצה".

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: