חדשות הסצנהחדשות מקומיות

אקווריום – התשובה הישראלית ל – Tiny Desk

מועצת מפעל הפיס לתרבות משיקה את 'אקווריום', מופעי מוזיקה חיים בבית מפעל הפיס, כל הפרטים

המושג "אקווריום" מציין את התצורה הבאה של מופעי המוזיקה, השואב את השראתו מ"טייני דסק" ((Tiny Desk Concerts. ה"אקווריום" של מפעל הפיס בקומפלקס המשרדים של מפעל הפיס בתל אביב ישמש כמקום מפגש יחיד במינו המספק לאמנים פלטפורמה חדשה וייחודית ליצור ניסויים מוזיקליים, להתנסות בביצועים מקוריים ולייצר חיבורים מוזיקליים חדשים שאפשריים רק בפורמט כזה. בכל שבוע מוזמנים אמנים להתארח, להיראות ולהישמע בכל דרך אמנותית שבה יבחרו להשמיע ולנגן את מופעי המוזיקה שלהם.

אקווריום גיא מזיג צילום אלמה מכנס קז
אקווריום גיא מזיג צילום אלמה מכנס קז
אקווריום כנסיית השכל צילום אלמה מכנס קז
אקווריום כנסיית השכל צילום אלמה מכנס קז
אקווריום עמיר בניון צילום אלמה מכנס קז
אקווריום עמיר בניון צילום יח"צ

על הניהול האמנותי של הפרןיקט מונה המוזיקאי גלעד כהנא. בין האמנים המשתתפים בפרויקט: גיא מזיג, טדי נגוסה, נונו, כנסיית השכל, צליל דנין, עדן דרסו, החצר האחורית, האחיות כרקוקלי, ישי לוי, רונה קינן, ימן בלוז (רביד כחלני), גבע אלון, אסף אמדורסקי, תומר ישעיהו, נורוז, אופק אדנק, עמיר בניון, ארקדי דוכין, טריפולי, אסתר רדא, עמיר לב, התקוה 6, מיכאל כהן, קרולינה, אביב בכר. כמו כן, צפויים להשתתף גם: פלד, שקל, דניאלה ספקטור, מוש בן ארי, בלקן ביט בוקס, ושורה ארוכה של אמנים נוספים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: