חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

מוזיקה מחתרתית – הזמר שריף נחשד בהעלמת מיסים

מבצע "אינתא עומרי" - רשות המיסים פשטה על בתיהם של 12 זמרים, מרביתם מהמגזר הערבי החשודים בהעלמת הכנסות של מיליוני שקלים.

גם זה קורה בסצנה המוזיקלית בארץ. על פי הודעה שיצאה מטעם רשות המיסים עולה כי הבוקר נערכה פשיטה בהשתתפותם של חוקרי הרשות ביחד עם כוחות משטרה על בתיהם של 12 זמרים, מרביתם מהמגזר הערבי, החשודים על פי ההודעה בהעלמת הכנסות של מיליוני שקלים. במבצע השתתפו מבקרי חשבונות ממשרדי מע"מ בחיפה, עכו, נוף הגליל וטבריה, לצד חוקרים מחקירות מס הכנסה וחקירות מע"מ חיפה ושוטרים.

על פי הדיווח עולה כי נכסים רבים, סכומי כסף וממצאים אחרים נתפסו ועוקלו במהלך המבצע. שלושה מהזמרים החשודים נעצרו. שניים מהם, חביב ויסאם וג'ישי הישאם, שוחררו בערבות ועצור נוסף, מייק שריף (שריף הילד הפלא הדרוזי), שוחרר למעצר בית. חקירתם של כל השנים-עשר נמשכת.

במהלך המבצע נתפס רכב אאודי חדש בבעלותו של מייק שריף, רכב אינפיניטי של חביב ויסאם, ובחלק מהבתים נתפסו מזומנים בשווי של עשרות אלפי שקלים, חלקם במטבע מקומי וחלקם במטבע זר.

על פי הדיווח של דובר הרשות למסים מדובר בזמרים שחלק ניכר מהכנסתם מגיעה מהופעות בחתונות. על פי החשד, במשך תקופה ארוכה העלימו אותם זמרים הכנסות בשיטה שבה חלק מההכנסות שזרמו לכיסם דווחו על ידי נגנים וזמרי ליווי בלהקתם שהם עוסקים פטורים, ובשיטות נוספות.

שריף נחשב לאחד האומנים האהובים והבכירים ביותר במגזר הערבי והדרוזי והסצנה הימתיכונית בארץ והוא מוזמן תדירות להופעות ולאירועים שונים, כאן הוא באירוע של חג הקורבן בעוספיא (אין קשר בין המופיעים בקליפ לחשדות שהובאו בפני בית המשפט)

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: