קליפים חדשים

ישי לוי – אני מרגיש

במסגרת פרויקט המשקפיים של נויפלד מבצע הזמר ישי לוי את השיר - "אני מרגיש", האזינו

במסגרת המסע המוזיקלי של שמוליק נויפלד ופרויקט "המשקפיים" יוצא הבוקר שיתוף פעולה נוסף והפעם עם הזמר ישי לוי לשירה של המשוררת רחל שפירא – "אני מרגיש". השיר הולחן והופק מוזיקלית בידי שמוליק ורועי נויפלד. מדובר בשיר אהבה והערצה לאהובה כאשר בני משפחת נויפלד התאימו את המלודיה שתשב במדוייק על קולו הייחודי של ישי לוי. יש גם קריצה – מחווה לבועז שרעבי… תענוג.

כך שמוליק נויפלד עם יציאת השיר החדש – "המפגש החוזר שלי עם ישי מביא לי הנאה והנעה בכל פעם מחדש. כאשר ישי מתחיל לשיר יש בזה כוח שמלווה ברגש. ישי שר ומגיש טקסט מהמעולים שפגשתי והוא תמיד מזכיר לי את שירתה של שושנה דמארי. הגשת הטקסט שלו והשירה המיוחדת היא השראה בעיני. המפגש הראשון שלנו עם רחל שפירא גם כן מרגש ואני מקווה שהוא הזמנה לעוד ..זה אחד מהשירים שאנשים מרגישים שהוא נכתב אליהם ועליהם."

ישי בעצמו מחזק את דבריו של שמוליק ומביע את עצמו בשיר.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: