חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

המופע של אליונה אליונה נדחה

המופע של הראפרית מאוקראינה אליונה אליונה נדחה בשל המצב

בשל המלחמה באוקראינה המופע של הראפרית אליונה אליונה אשר היה אמור להתקיים בתאריך 26 במרץ במועדון בארבי בתל אביב נדחה לתאריך לא ידוע.

כך הודיעה ההפקה – "היי כולם, קיווינו שדברים יתגלגלו אחרת ושמרנו על אופטימיות בימים הראשונים, אבל תחת המצב העצוב מאד החלטנו לדחות את ההופעה של אליונה וקאלוש למועד לא ידוע כרגע, בתקווה לימים טובים יותר. אנחנו בקשר עם אליונה, קאלוש וכל הצוות והחברים שם – היום דיברנו והם במקום מבטחים תודה לאל. מלחמה זה הדבר הכי גרוע שהאדם יכול לעשות, מחזיקים אצבעות שהאנושות תפסיק להתחרפן כל שני וחמישי. אמן"

Друзья,
Мы до последнего надеялись, что все сложится иначе, но в нынешней печальной ситуации решили отложить привоз Алёны и Калуша на неизвестный срок, с надеждой на лучшее.

Мы на связи с Алёной, Калушем и их командой и друзьями – сегодня они сообщили, что они в безопасном месте.
Война – это самое страшное, что может сделать человечество, держим пальцы за мир, каждый понедельник и четверг.
Аминь

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: