חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

בשל המלחמה נדחה המופע של SHORTPARIS לחודש מאי

בעקבות המלחמה בין רוסיה לאוקראינה להקת SHORTPARIS נאלצת לדחות את הופעתה בתל אביב לחודש מאי, כל הפרטים.

כזכור להקת האינדי מסנט פטסבורג SHORTPARIS הייתה אמורה לקיים מופע במועדון בארבי בתל אביב במ וצאי שבת הקרוב. אולם בשל המצב השורר כעת בעקבות המערכה הצבאית בין רוסיה מול אוקראינה, הוחלט במשותף בידי אוריס מדיה האחראית על הבאתם ארצה וחברי ההרכב לדחותו.

להלן תוכן ההודעה שיצאה ברגעים  אלו

הצהרה משותפת של להקת שורטפריז ומארגני המופע בתל אביב: עקב מלחמה והאירועים הטרגיים באוקראינה, אנו נאלצים להעביר את המופע ל-30 במאי 2022, כי אנו רואים קיום המופע במצב הנוכחי בלתי הולם. כל מי שרוצה להעביר כרטיסים למועד חדש – הכרטיסים יועברו באופן אוטומטי. למי שרוצה לבטל כרטיסים מכל סיבה שהיא, נחזיר את הכסף במלואו. כל הקונים יקבלו הודעות רלוונטיות. בבקשה אין צורך להתקשר אלינו!!!! שלח לנו הודעה בפייסבוק מסנג'ר עם מספר ההזמנה שלכם והאם אתם רוצים להעביר כרטיסים למועד חדש או לבטל אותם. תודה על ההבנה!

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: