כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

לורן פלד – האהבה הזו

לורן פלד משיק שיר חדש - "האהבה הזו", האזינו

שיר חדש מאת הזמר והיוצר לורן פלד – "האהבה הזו" יוצא לאור. לורן כתב, הלחין, הפיק ומבצע את השיר החדש העוסק בתקווה כי האהבה הנוכחית תימשך לעד או לפחות עוד עונה. אם יש אהבה אז היא תשרוד את הכל, במובן הכי קיטשי וטהור של הדבר. את השיר ביצע לורן לראשונה בהופעה שהתקיימה בלבונטין 7 לפני חודש.

על השיר מספר לורן – "מתרגש לשחרר עוד מוזיקה חדשה לעולם. מקווה שאהבה הזו תלווה אתכם איפה ומתי שאתם צריכים. יום ההולדת שלי ב 18 למאי, התעוררתי מוקדם בבוקר, מוקדם מדי, וכתבתי את האהבה הזו. הרגשתי שהוא כמו נשלח אליי כמתנת יום הולדת. אף פעם לא באמת יודעים מאיפה שירים מגיעים, אבל קיבלתי אותו באהבה גדולה.״

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d