כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

יואב ואסף שלם – מן הייאוש

יואב ואסף משתפים פעולה בשיר חדש - "מן הייאוש", האזינו

לפני שנים רבות הוקם הרכב רגאי מקומי של נערי רמת השרון  בשם 'סינג סונג סון'. בו היו חברים המוזיקאים שהקימו את להקת מלכה באיה בהמשך, ביניהם אסף שלם. אחד מהחברים בהרכב הצעיר היה יואב. כעת ממרחק הזמן, השנים והיצירה חוזרים יואב ואסף לשתף פעולה ומשיקים שיר משותף חדש – "מן הייאוש" אשר נכתב והולחן בידי יואב בהפקתו המוזיקלית של ליאור שושן כחלק מיצירתו של יואב לקראת אלבום חדש.

השיר עוסק בתקווה ובשאיפה לטוב – מן הייאוש תצא תקווה. ובסגנונו הנאיבי נוסח שירי שנות השישים נוצר שילוב מרתק בין צבעי הקולות של השניים. את השיר מלווה קליפ שצולם בעלות השחר בהרי ירושלים בידי הבמאי בן קירשנבאום.

כך אסף על הדואט – "מן הייאוש תצא תקווה, בשנת 2002 יצא אלבום של הרכב בשם "סינג סונג סון" יואב האח ואני כתבנו לפרויקט כל מיני שירים, אחד האהובים עלי ביותר של יואב "מן הייאוש". אחרי 20 שנה החלטנו לשים אותו במקום הראוי לו…" 

כך יואב על החיבור והשיר החדש – "אני עובד כעת על אלבום יחד המפיק ליאור שושן, הוצאנו מספר סינגלים, אני ושלם חברים עוד מהימים ההם של ההרכב "סינג סונג סון" והחלטנו לשתף פעולה עוד פעם כחלק מהאלבום שלי, בזמנו כתבנו המון חומרים שחלקם נשאר בגדר סקיצות שרק ניגנו לעצמנו, לפני זמן  קצר שלם פנה אלי ליטול חלק בפודקאסט ויבנו לנגן ומפה לשם  החלטנו לבצע את השיר "מן הייאוש" שיר שאני אוהב ומאוד מחובר אליו, הוא שיר מפעם אבל לא יצא אף פעם בהפקה, היינו מבצעים אותו במסגרת הלהקה בזמנו, היינו תשעה נגנים, כל אחד היה מושך לכיוון שלו ולא היה לנו מפיק, אני די מינימליסט והחיבור כעת היה מצויין. אולי בהמשך נמשיך בשיתוף פעולה אפילו לאלבום נוסף, אולי אי.פי. ""

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: